Rasipači mineralnog đubriva

Da, moja greska... ovo je ZA 400
273534335592_1_2_1.jpg
 
Jer znate gde ima da se kupe rezervni delovi za rasipace imt-ove oni koji imaju gumu koja okrece disk ili pak ako neko ima polovan ili neispravan
 
Za sad najbolji koii sam imao :D Prikljucak koji se kod mene najmanje koristi.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Raso neki clanovi ovog foruma su me odvratili od kupovine. Drugar u selu ima i kaze radi posao, nema zamerku sem da jeste svilene konstrukcije ko ga puni do kraja.. Ja odlucio da kupim polovni.
 
Bodrum. Donder je vec kvalitet extra u toj ceni. Ali meni nije zanimljivo, ne bih da zarobim 2000 evra, i ako vrate pare opet mi je mnogo.
Paore jos uvek nije stiglo ono sto sam namerio.
 
Inace kako su se pokazali ti turski rasipaci donder i best ja moram kupiti neki od 1500l pa neznam sta uzeti sta da gledam .iz uvoza polovni su mi zardjali , farbani i skupi za cenu polovnog uzmem nov donder sa prohromskim dnom,a neki zpadni nov je preskup nema ispod 5000e i to klot bez opreme neke ludilo od cene pa sad
 
Donder odlican. Pogotovo sad kada su ubacili prohromsko dno i one zastitne limove ispred tanjira. Sad je vecan.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Tri godine posedujem Bodrum farm rasipač od 1000 lit. Plaćen je 1160 evra. Ja sam sa njime zadovoljan, jer koliko je plaćen toliko i vredi. Sanduk za djubrivo je dobro ofarban, ali konstrukcija rasipača katastrofa. To je uhvatila rdja na sve strane, ali sam sve to očistio, sredio i prefarbao kvalitetno. Ne punim ga nešto preterano.

Ali, da ponovo kupujem rasipač, odlučio bih se za neki kvalitetniji. Ja sam sa kupovinom tada malo požurio a nisam nešto bio pri parama. Ovi Donder mi deluju dosta kvalitetnije i ozbiljnije od Bodruma.
 
Nazad
Vrh