Univerzal

2hs505k.jpg

Evo i mog Univerzala. :ppozdrav:
 
Zdravo svima.Zna li neko, koliko ide kuglica ispod osovinice sto nosi viljusku na menjacu Univerzala 445?
 
levak je napisao(la):
BATONI je napisao(la):
ovo st sam gledao je 681 a posto sam bio informisan da je to traktor preko 100ks isao sam da ga vidim i zamislite gdje kod Zmaja od Sipova
:Dbio samnom brat iz Beograda ismijali se budali j...s traktor :haha:
je li stvarno onolika budala kao na snimcima ili se folira

Ono nije budala ono je ortodoksna budaletina kakvu nisam nikad sreo u svom zivotu :D
 
velja imt 540 je napisao(la):
ribac kakvu svrhu ti ima prednji pogon sa tim gumama ali inace vrlo lep traktor
goran 85 je napisao(la):
Ribac-85 je napisao(la):
Zdravo svima.Zna li neko, koliko ide kuglica ispod osovinice sto nosi viljusku na menjacu Univerzala 445?
Ok. Hvala ti. Imao je samo tri, a i propali mu sinhroni, i oni limovi. Narucio sam nove u Vrscu.
Ima tri osovinice,na dve osovinice ide po jedna kuglica odozdo a na trecoj jedna odozdo jedna sa strne.
Post je spojen: [time]1300230666[/time]
_________________________________________________
velja imt 540 je napisao(la):
ribac kakvu svrhu ti ima prednji pogon sa tim gumama ali inace vrlo lep traktor
Kada su mu njegove original gume propale, nisam nasao druge. Vuce on i sa ovima kada treba.
 
Ima kod mene u komsiluku....stoji jedno 7godina ako ne i vise da nije upaljen,znaci motor zapek'o najverovatnije gume trule,nije bio u tip top stanju dok je radio ali je sve mogao da radi,kao klinac se secam da je kod motora imao flasu za...najverovatnije da je duvao na iber lauf,elektro instalacija normalno razje.... koliko takav moze da kosta ??
Nema kabinu...
 
Tako i ja kapiram ali me sramota da ponudim tako malo,ne bih ovako javno da objasnjavam koliko je to komplikovan splet okolnosti oko traktora i zasto toliko dugo stoji...a secam se kao klinac kad sam ga vozio. :D
 
Ako bi ga uzeo za sebe da ga uradiš i središ isplati se jer je veoma zahvalan traktor po svakom pitanju.Ja mog ne bih dao ni za koje pare.
 
Plan je sledeci da ga ja kupim tj ja vecinom a delom od MMF-a i da ga samo osposobim da radi pa postepeno sredjivati ili i caleta angazovati da on plati generalku pa bi nam radio sve osim oranja.
 
Cim saznam kome je pripao pitacu koja je cena ali osecam da ce biti bar 1000e jer je "uspomena" ali jbg kad saznam cenu javljam. :cao:
Post je spojen: [time]1300996802[/time]
_________________________________________________
Kol'ko to ima kila cudo ??
 
Nazad
Vrh