Univerzal

Koji je broj obrtaja na kardanskom vratilu kod univerzala 445 hvala.
 
aot5pw.jpg

mhu340.jpg

evo moje makine ljute :cool:
 
Nenad po je napisao(la):
@ goran 85
Dali bi mogao da skeniras tu knjigu i postavis na forum?Pozdrav.
Knjiga koja ide uz trktor ima preko sto strana,ja to da skeniram i okacim na forum da se nelazemo neznam, ako te nesto konkretno interesuje kazi pomocicu ako znam. :ppozdrav:
 
BATONI je napisao(la):
Molim za misljenje u vezi univerzal 1010dt iskustva mane vrline
imam ponudu da uzmem ili ne
Taj ti malko star ali je jak posteno :D :D :bravo:
Ja imam 774 DT a ima neki iz karadjordjeva 1010 jako se hvali iako je njegov stariji i to mnogo ali 1033 DT ima mnogo jaci motor od njega
Moja preporuka : NE KUPUJ GA :zli: :nono:
 
zorancile je napisao(la):
zorancile je napisao(la):
EVO ZAŠTO : Moj drug ima univerzal 850 DT iz pojma nemam koje godine no 1010 i 850 su ista serija ali delovi za njih su jako retki ja imam 774 DT i delovi za njega se mogu naci kao i kod 1033 DT (malčice lakše) a da ne kažem da kod njega ti trebaju 6 godine kako bi radio kako treba popravljaući ga :spavam: :spavam: :spavam: :spavam: :cool: :kisa:
 
ovo st sam gledao je 681 a posto sam bio informisan da je to traktor preko 100ks isao sam da ga vidim i zamislite gdje kod Zmaja od Sipova
:Dbio samnom brat iz Beograda ismijali se budali j...s traktor :haha:
 
ljudi pomagajte imam problem sa univerzalom 650m sa hidraulikom. volan radi odlično a hidraulik ne diže menjao sam i novu pumpu pa neće. dali je neko imao sličan problem šta može da bude pomagajte sezona samo što nije :sta:
 
Da mu nisi možda namestio pumpu volana umesto hidraulika?One su po izgledu indentične pa postoji šansa da nisi potrefio odgovarajuću.
 
nije to u pitanju 100% jer ima pumpu tandenku zajedničku i hidraulika i volan a ulaz ulja tj. napajanje kroz jednu rupu. pumpa je ista kao što je bila i stara. po kat broju. :sta:
 
prijatelu puno ti hvala što si rešio da mi pomogneš. ali ne mogu da verujem da i nova pumpa ima iste simptome kao stara. a staru sam rasturio i nevinim nikakvo oštećenje. akad popustim cev za volan gura pritisak a na cev ka hidraulici ništa a to se desilo odjednom kao kad rikne pumpa a nije. :sta:
 
Roxx, da li imaš filter za ulje od hidraulika? Da nije zapušen, pa da nema dovoljan protok ulja i za volan i za hidraulik?
 
BATONI je napisao(la):
ovo st sam gledao je 681 a posto sam bio informisan da je to traktor preko 100ks isao sam da ga vidim i zamislite gdje kod Zmaja od Sipova
:Dbio samnom brat iz Beograda ismijali se budali j...s traktor :haha:
je li stvarno onolika budala kao na snimcima ili se folira
 
zorancile je napisao(la):
Roxx, da li imaš filter za ulje od hidraulika? Da nije zapušen, pa da nema dovoljan protok ulja i za volan i za hidraulik?
Moguće je i ovo.Jel oni ima samo uložak filtera(kao što je kod mene na 445)ili ima baš filter hidraulika?
 
Ima baš kao uložak ali u fazonu motanog kanapa i to je sve. A probao sam i bes njega.
 
Nazad
Vrh