MAHINDRA

За ових 2500 и кусур рх ни један каиш нисам заменуо само лежајеве на шпанеру компресора,и штеловање карданске ламеле.....Презадовољан машином али искрено....ево сад ова шкрипа али и то ће бити код Ромића у Пезосу 50ак евради...
 
За ових 2500 и кусур рх ни један каиш нисам заменуо само лежајеве на шпанеру компресора,и штеловање карданске ламеле.....Презадовољан машином али искрено....ево сад ова шкрипа али и то ће бити код Ромића у Пезосу 50ак евради...
I ja sam za sada (1200rh)menjao lezajeve na spaneru kompresora i stelovanje kardanske lamele
Kocnice mi jos uvek ne skripe i voleo bih da mu je menjac malo meksi ali sta je tuje i sve u svemu za(4,5god.) sve pozitivno o traktoru
 
Mislim da je moja Mahindra najstarija, doterana sa sajma iz NS, nosi kabinu made in Oraslje. 2200rh ima,od kvarova za sada veliki osigurac od 30A, pregoreo.
 
Moj drugar je kupio mahindra traktor 2016,unutra nista posebno zavisi od modela,ali je za to jak dosta neoseca punu prikolicu vlaznog peska,ali mnogo je bucan,tresti za to sto ima rupice na auspuhu zasto je to tako neznam,uporedim sa fendom iz 1983 godine i novije mahindre uzeo bi fendt...
 
Дали неко зна за чега служи последњи осигурач кад се седне у трктор у десном реду задњи тј скроз доле,мислим на осигурач струје на Махиндри 595?

- - - - - - - - - -

Бар ови што имају Махиндру изгубио сам онај покоац а имам муке са тим осигурачем
 
Evo da se javim, pošto sam od skora vlasnik Mahindre 575. Generalno traktorom sam više nego zadovoljan. Od kako smo je kupili u fergu ne sedamo. Iskreno manje troši, a znatno je jača za te radove koje mogu oba da obave. Sad gledam da menjam zekana za jednu sa duplom vučom. Nadam se da mi to nije greška :D
 
Sve zavisi kojeg zekana. Ako je neki sa supljom kabinom onda da, ako je neki x211, x011 sa originalnom kabinom onda to ne bih radio.
 
Gledam ove mahindre 6050, noviji modeli, nema niko neka blize informacije kakvi su, i da li mahindra ulazi u program ipardaa?

Послато са Samsung Galaxy s6 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh