MAHINDRA

595turbo-52/ks-10.585E

Ovu makinu sam imao priliku provozati na prošlogodišnjem sajmu u Bijeljini i mogu reći da se čini zaista kvalitetno uradjen traktor, sve je masivno i fino izvedeno, motor je izuzetno živahan, hidraulik odličan (sve je Bosch). Jedino ne znam čiji je motor, al da ima snage ima, traktor je neobično startan, posebno pri malo većem gasu kada turbina počne nabijati pritisak. Ne znam ima li neko iskustva s njim, ali ovako na prvi pogled vrijedi taj novac, odaje mnogo bolji utisak kvaliteta od npr. Tafe traktora (neobično je masivan za traktor te snage, mislim da je jako težak).
 
Ganga, odgovaram ovdje da bih ispravio broj tel. a i da ostali imaju pravu informaciju.Izvinjavam se za broj "Agrosimexa", pravi broj je 00387 55 371 222 za poziv iz Srbije.Inace malo prije sam telefonom razgovarao sa vlasnikom i stanje je sljedece. Mahindra 7030 65 ks, bez kabine (ima samo onaj roll_bar) dupla vuca kosta 22000km sa subvencijom, dakle doneses potrebne papire i kes itjeras odmah za 22000, a subvenc. oni posle potrazuju od drzave. Mahindra od 52ks bez kabine i prednje vuce(kaze da sa prednjom vucom i nema) je 15000km, i imace uskoro neku od 59ks. Napominjem 1 euro je 1,95km.Toliko, pozdrav.
 
Kojeg i ako moze da vidimo.

Nisam ja slikao vec sa njihovog sajta valjda je slika.

Draganslike-oranje034.jpg


samo su zadnji tockovi drugaciji... 45 ks (agropanonka)
 
Ovo jeste slika iz mahindra sajta a ovaj gore što se vidi je jedna luda koja je izbačena iz tima mahindra iako je imao i još uvak ima karticu MAHINDRA FAN CLUB-a sa brojem 001 i vo je slika realnosti i testiranja traktora u oranju i još koliko promocija tek bilo nepitajte ali evo me sada na začelju kolone Agropanonke.
 
Ovo jeste slika iz mahindra sajta a ovaj gore što se vidi je jedna luda koja je izbačena iz tima mahindra iako je imao i još uvak ima karticu MAHINDRA FAN CLUB-a sa brojem 001 i vo je slika realnosti i testiranja traktora u oranju i još koliko promocija tek bilo nepitajte ali evo me sada na začelju kolone Agropanonke.

:sta:
Je l' može malo pojašnjenje citiranog posta? Da li ste Vi u pitanju, kakav je to mahindra tim i kakva sad kolona Agropanonke? Ništa mi nije jasno!
 
Pa valjda je covjek bio Agropanonkin promoter za prakticne stvarina prezentacijama, bar sam ja tako shvatio.
 
Malo pojašnjenja predhodnog posta.Uvaženi član ovog foruma je postao vlasnik ovog traktora pre izvesnog broja godina i sa njim je bio na takmičenju orača gde je ostvario zavidan uspeh.Na svim prezentacijama je predsgtavljao traktor od ovog proizvodjača i na kraju se razočarao kupovinom novog proizvoda od istog proizvodjača, a disributeri i serviseri istog neće da reše problem.Normalno da je čovek ogorčen i da zato tako piše.On je mislio da ste vi upoznati sa ovim problemom jer je isti izneo na TV.Oovde je bilo dosta komentara o tom njegovom izlaganju na TV-u, ali u drugoj temi jer se odim svog traktora usudio da dirne u božanstvo Belarus na šta je naišao na revolt od nekih članova ovog Foruma pa je morao da da jedan opširan post o tome.Nadam se da sam bar malo uspeo da pojasnim ovaj post!!!
 
Hvala, sad je jasnije jer nisam uopšte znao za to. Baš bih voleo da pročitam tu diskusiju/opširan post (samo neznam u kojoj je temi), jer veoma cenim komentare i savete od @GANGA, (čoveka ne poznajem, ali sam iz njegovih postova stekao takvo mišljenje).
 
Ja mislim da sam tako nesto procitao u temi Belorus radi se o kvarovima na traktoru
 
Bilo bi lijepo,kada bi nam clan GANGA objasnio kakve je probleme imao sa Mahindrom, ovdje ili u temi "kvarovi na traktorima".O ustaljenim markama ovdje manje vise se zna, ali posto je indijac relativno nov na ovim prostorima svaka informacija je dobro dosla, makar i negativna.
 
Bilo bi lepo kad bi se teme citale jer je gospodin Ganga pricao o cemu se radi,jedino sto mogu pomoci jeste da se radilo o hidraulici i jos nekoliko stvari,a ko je zainteresovan neka caskom prelista poruke clana Ganga,nema ih ni 200.
 
Malo pojašnjenja predhodnog posta.Uvaženi član ovog foruma je postao vlasnik ovog traktora pre izvesnog broja godina i sa njim je bio na takmičenju orača gde je ostvario zavidan uspeh.Na svim prezentacijama je predsgtavljao traktor od ovog proizvodjača i na kraju se razočarao kupovinom novog proizvoda od istog proizvodjača, a disributeri i serviseri istog neće da reše problem.Normalno da je čovek ogorčen i da zato tako piše.On je mislio da ste vi upoznati sa ovim problemom jer je isti izneo na TV.Oovde je bilo dosta komentara o tom njegovom izlaganju na TV-u, ali u drugoj temi jer se odim svog traktora usudio da dirne u božanstvo Belarus na šta je naišao na revolt od nekih članova ovog Foruma pa je morao da da jedan opširan post o tome.Nadam se da sam bar malo uspeo da pojasnim ovaj post!!!

Uf taj slaki mali Beloguzic, pardon Belorusic. Kakav je to traktor, kakva konstrukcija, kakvi delovi, kakvi zaptivaci, a tek kako malo trosi.
Mahindra mi se svidja i vidim da je svi hvale. izgleda su Indijci daleko kvalitetniji od baraca Bacuski i Ki-ne-za :)
 
Tek mi se mahindra ne svidja,kosta kao pravi traktor a mogu reci da nije nista bolja od npr 577 ali ne novog,obrni okreni mnoogo jeftinije uzeti polovan i komplet ga srediti dobijes istu masinu za duplo manje para.
 
Tek mi se mahindra ne svidja,kosta kao pravi traktor a mogu reci da nije nista bolja od npr 577 ali ne novog,obrni okreni mnoogo jeftinije uzeti polovan i komplet ga srediti dobijes istu masinu za duplo manje para.
Mozda u Vojvodini, u RS za pola para od nove Mahindre mozez kupiti polovan imt 577 koji je umro samo jos nije sahranjen.
 
Nazad
Vrh