MAHINDRA

Malo je problem 540 obrtaja na izlazu, pa mora veći gas, inače nećete je ugušiti i na manjem gasu, Ovom traktoru najbolje leži 100-1300 obrtaja, i onda je stvarno razuman potrošač

Slazem se. Ako je komentar u vezi sa snimkom baliranja koje sam postavio, problem je sto je detelina bila jos "jaka", tj. nedovoljno suva, a morali smo da je baliramo zbog kise koja je padala nekoliko dana kasnije. Samo iz tog razloga je rad malo sporiji.
 
Koliko sam video, Agropanonka je najavila prodaju novih modela Mahindre. Za razliku od dosadasnjih modela vece snage, ovi imaju kompresore. Bice zanimljivo videti koji cenovni rang je u pitanju.
 
razmisljam o kupovini mahindre 475 ili 575 bez kabine treba mi prckanje povrsinske radove setvu prskanje kosenje ..... da li moze da nosi prskalicu 600 litara
 
Дали је могуће да нико није имао овај проблем?И шта мислите дали може да се реши некако а да се не мењају облоге јер већ сам их једном мењао због истог проблема а нису потрошене 10%....
 
Moguće je da su obloge od tvrđeg materijala imao sam takav slučaj na autu, te tvrđe obloge su više sive boje i imaju malo neke smješe od tvrđeg materijala.
 
Дали је могуће да нико није имао овај проблем?И шта мислите дали може да се реши некако а да се не мењају облоге јер већ сам их једном мењао због истог проблема а нису потрошене 10%....
Probaj naneti tanak sloj tovatne masti!:ideja:
 
Na većim mahindrama (7030), nema tog problema, a da koči ko mutava, to stoji. Možda je onaj deblji sloj nanešen fabrički pa još traje...
 
Kod nas se ne čuje ništa radi kao prvog dana. Do sad smo dali na popravku manje 2000din menjano je remen jer se fabrička raspala i konci kako su dodirivali crevo koji ide od vodene pumpe do hladnjaka oštetio pa i to promenjeno i na oko 400rč smo promenili ležajeve u španeru kompresora.
 
Nazad
Vrh