Vesti-novosti-obavestenja

Pa u jednu ruku je i u pravu sto smo mi ratari bolji od povrtara jbg sve sto nam je bilo dato je i zloupotrebljeno da je bilo manje zloupotreba jos uvek bi imali subvencije od 12-14000din.Ovako ko nas je..be kada smo gramzivi.
Pa ko ovde brani kome šta da da radi i ko koga kudi,ako se baš sekira za povrtare neka malo smanji uvoz onoga čega naši povrtari u tom trenutku imaju i neka tako pomogne kad se toliko sekira za naftnu industriju,a ne svake godine sila povrća sa juga Serbie se baca ili se daje ubezcenje.
 
Pa u jednu ruku je i u pravu sto smo mi ratari bolji od povrtara jbg sve sto nam je bilo dato je i zloupotrebljeno da je bilo manje zloupotreba jos uvek bi imali subvencije od 12-14000din.Ovako ko nas je..be kada smo gramzivi.
znaci sada kada nisu subvencije 14000 plus regres za gorivo 1700 din po ha,nema zloupotreba,4000 dinara po ha je sprecilo zloupotrebe,kakvih likova ima,da veruju ovom lazovu gore,da zaboravljaju sta je uradio i pricao 90-tih,a sta sada radi i prica,pusti covek buvu da su ovi pre njega pokrali bas sve,da se on jadan bori,ali da nema novaca za vise od 4000 po ha,uz to sve,svako normalan zna da je novac od subvencija preusmerio na izmisljena radna mesta po javnim komunalnim preduzecima,u kojia sede oni koji su ucenjeni da glasaju za ovoj gmaza,kao i za putujuci cirkus krezubih nosaca transparenata,
nahranjenih sendvicima.
 
Kako da se ne sekira za povrtare kada neki od njegovih podguznih muva imaju na stotine podignutih plastenika.Treba da im se pomogne i daju subvencije kako bi podigli još koji komad...
 
Ja ne znam samo čemu onaj nazovi ministar nedimović, se opšte i pojavljuje na TV, kad se za ništa ne pita, neka lepo svaki put uključe AV i on će nam reći šta može a šta ne može.I drugo o kojoj mi jeftinijoj nafti maštamo kad gospoda iz nemanjine ne mogu (čitaj neće) da isplate ni osnovne subvencije.
 
355817_paradajiz_ff.jpg
 
Било јутрос на вестима, да је штампарска грешка ала су погрешили на свим кутијама, као нису гледали. И наравно засенчили Милић Агруми, да се не види фирма.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Proteklih dana a posebno juče ponegde je pala ogromna kiša. Neke rečice su se izlile i napravile štetu domaćinstvima. Neka svako prema svojim mogućnostima pomogne komšiji u selu ali i u obližnjem selu.
 
Građani revoltirani zbog tehničkog zapalili automobile -- izvor rs.n1info.com

Tehnički pregled vozila je od 5. jula pooštren i veliki broj automobila ne može da ga prođe, bez obzira na starost. Stručnjaci kažu da se gleda sve, i da automobil mora da bude potpuno tehnički ispravan, ali i da nije tačno da se ne prolazi zbog male odnosno površinske korozije i ogrebotina.

Poslednih nedelju dana zabeleženo je i nekoliko incidenata, kada su se građani revoltirani, zbog neprolaska tehničke kontrole, odlučili da zapale svoje automobile.


"Hvala ti Srbijo, gledaj kako gori. Auto star 22 godine, šta da radim ja bre. Evo Srbijo, gledaj kako izgleda kad auto ne prođe tehnički, kažu - trula sajtna", rekao je jedan mladić pre nego što je zapalio auto.


Video snimak paljenja automobila na internetu se pojavio pre dva dana. Da li, takođe zbog trule sajtne ili nekog drugog kvara, ali je prošle nedelje i jedan vozač iz Požege, pošto je čuo da nije prošao tehnički pregled, u auto servisu polio auto benzinom i zapalio ga.
Majstori u ovom servisu kažu da negodovanja među vozačima kad ne prođu tehnički pregled ima, ali da većina dolazi sa ispravnim automobilima.



... LINK

 

Juce je nastavljena zabava i organizovan je putujuci cirkus iz cele Srbije hiljade autobusa je krenulo iz svih krajeva Srbije da APLAUDIRA U BACKOJ TOPOLI pa zar nisu mogli da nadju ljude i statiste iz Topole ili okolnih sela nego DA IDU AUTOBUSI PO 200 ILI 300 KILOMETARA a ono doduse ne treba rizikovati nista i prepustati slucaju jer nedo bog da ne dodje niko a snima televizija.

Drugo i da dodje neko iz B Topole nemas garanciju da bi aplaudirao mozda bi zvizdao i urlao a ovako je mnogo sigurnije jer svi ovi autobusi i ljudi koji dolazi na miting su dobili instrukcije da dobro razmisle kako se ponasaju i sta rade oni na ovom putovanju NISU IME I PREZIME NEGO BROJ medjutim sve ovo ne bode oci ovo je slobodna zemlja i svako radi sta voli i hoce .

ONO STO BODE OCI JE KO TO PLACA I KOJIM PARAMA skida se sa strujomera skida se sa vodomera skida se sa penzije skida se sa dupeta da se krpi koleno PA DOKLE BRE VISE DA SE ARCE NARODNE PARE DOOOKLEEE PA KO OVO FINANSIRA NIJE MI DOBRO VISE PA JEL OVAKO TREBA PA MASA DECE U SRBIJI NEMA ZA OPERACIJU ZA LECENJE PA STA JE OVO VOLEO BIH DA JE SVE OVO JEDAN RUZAN SAN ODNECU I OVAJ RACUNAR NA TAVAN DA NE GLEDAM PROPAST SRBIJE BAREM DA NEZNAM NISTA I DA SE NE NERVIRAM
 
Ma Backa Palanka ne Topola ma sponzor one fukare Bila Klintona organizovao miting sa suzom u oku i drhtavim glasicem a na tu amatersku glumu poveo ljude sa budzeta da mu aplaudiraju ma i sve je to nebitno ali da je tu komediju finansirao iz svog dzepa ok NEGO SA NARODNIM PARAMA CIFRE NISU NI MALO NAIVNE SKIDA SA LEDJA SVOG NARODA DERE BEZ ANESTEZIJE I ONDA TAJ ISTI ODRANI NAROD TERA DA MU APLAUDIRAJU A I ONI APLAUDIRAJU SA SUZOM U OKU CIROM NA DVANESTOPALACNOM I SECEROM U NAJAVI
 
Nazad
Vrh