Vesti-novosti-obavestenja

Prijatelji 2011 vozim novu Scaniju sa novim (tek poceo da vozi) kolegom kroz Francusku, roba lagana 7 tona, i na obicnom putu ( nacionala) a van naselja put ide nizbrdo pa uzbrdo, iso tuda 2 puta nedeljno a na putu nikog i ja iz zezanja reko vidi kolega kako ide nova Scanija i pustim je na 128 km/h, kako smo se popeli na brdo a ispred nas jedno 1 do 1.5 km kruzni tok a ispred kruznog stoji policijski motor sa upaljenom rotacijom, znao sam odmah da ceka nas jer na putu nikog osim nas, stignemo do njega a on trci do nas otvara vrata i prica a istovremeno crta rukom po vratima kao tvoja brzina 125 km/h , nisam video nigde da su imali postavljen radar ali negde je ocigledno bio kad je znao poprilicno tacno moju brzinu, reko ode vozacka i koza s ledja, ja onako reko jel ovde 90 km/h dozvoljeno za kamione a on ne nego samo 80, i kao moras da platis, i ja ok koliko kaze 90 eura, a ja kad sam to cuo, ej prijatelji, prekoracio sam ogranicenje za vise od 50 % od dozvoljene brzine a on mi trazi 90 eura i zvanicno pise kaznu u blokce, sta cu platim i putem pricam sa kolegom, u Srbiji bih se pozdravio sa vozackom a o novcu tj. velicinom kazne da ne pricamo.Toliko o Srbiji i policiji i kaznama u Srbiji.Izvinjavam se za poduzi post.Sad gledam mozda sam ovo trebao pisati u temi chat pa se izvinjavam moderatorima i molim ih ako misle neka prebace u odgovarajucu temu.Hvala.
Nesto mi se tu neuklapa!Kako si mogao da vozis brze od limitovane brzine i kako to da te nisu odveli na ispitivanje zbog prepravke na tahografu i kompjuteru :sta:
 
Napisao sam da je put isao nizbrdo pa uzbrdo, ja ga pustio bez kocenja a tahograf je belezio redovno, znaci bez prepravke ali u ovom slucaju policajac se nije ni hvatao za tahograf jer se ja nisam protivio posto dok sam ja gledao u km max.km. bila 128 a on kad me zaustavio rece da sam isao 125
 
Ja ne znam da li su ti njihovi radari bazdareni na 57km/h ,ja sam dva puta platio kaznu na toliku brzinu na dva razlicita mesta.:sta:
 
Србија из Албаније највише увози парадајза, чак 31,7% од укупног увоза.
 
Glupost sa Davidovicevog fcb.
sad smo svi glupavi jer imamo registrovane prikolice a njega treba da branimo?
posle prve prijave je mogao da kupi nesto sa papirima,tablicom i stop lampama :ppozdrav:
 
Ne znam ali meni Uros sa njegovom emisijom nije mi vise zanjimljiv, kao da je malo puknuo i sa temama, toliko hvali nekog tamo a posle na kraju nesto bzvz pokazuje, npr kad je onog lika toliko pohvalio i bio mu zanjimljivo kad je postavio kameru za rikverc kod New Hollanda od 100konja ili 90ks, toliko se on cudio kako je postavio ovaj kameru da od tada slabo gledam njegove emisije i objave na fb.
 
Slazem se sa Goranom.. tuzna strana je sto pravna drzava vazi samo za sitnu boraniju, dok nadrogirane tatine sinove niko nesme ni popreko da pogleda
 
Pa u jednu ruku je i u pravu sto smo mi ratari bolji od povrtara jbg sve sto nam je bilo dato je i zloupotrebljeno da je bilo manje zloupotreba jos uvek bi imali subvencije od 12-14000din.Ovako ko nas je..be kada smo gramzivi.
 
Nazad
Vrh