Vesti-novosti-obavestenja

Sta bre napadate coveka kao da je bot? Sta je lose napisao? Ova vlast jeste losa i najgrdja, ali opozicija je nikakva i preslaba. Da li neko misli da ova opozicija sama moze nesto veliko da uradi ili mozda strane sluzbe rade? Da ne bude samo da ode Sloba, a posle Slobe jos gori dodjose.
 
Koliko znam Bosko se visoko kotira kod ovih iz AfD-a,a to je verujem u buducnosti dominantna snaga u Nemackoj.Ipak ta ideologija jaca svuda u svetu,npr. Tramp u SAD,deo Zutih prsluka u Francuskoj,cak i Boris Dzonson u VB,Orban u Madjarskoj,itd.
Medjutim u Srbiji Dveri ne beleze nikakakve znacajnije rezultate,a Bosko,da bi imao bilo kakvu politicku tezinu udruzuje se sa svima iz opozicije.
Srbi imaju slab osecaj za politiku,zato su im drzave slabe,a vlasti korumpirane.

Ovaj covek sa Boskom je kopredsednik AfD-a.Osnivac i glavni ideolog tog pokreta.Po obrazovanju ekonomista,ali talentovan strateg i politicki mislilac.Bez obzira sto je opozicija ima jaku podrsku tzv. duboke drzave.

boskodverirs.jpg


- - - - - - - - - -

Pretpostavljam da je doticni gospodin najsrecniji zbog izbora AKK za naslednika Angele Merkel.Dakle,i posle Merkel,jos vise Merkel....Bice to zanimljivo gledati,veliki sahista igra partiju protiv mediokriteta.Ustvari vise lici da su mu politicki oponenti pioni koje povlaci po sahovskoj tabli.:osmeh:

- - - - - - - - - -

Inace nas vozd se ne boji opozicije previse.Njega je strah od plemena sa juga.Sve cini da postanu dobri prijatelji...te auto-put do Pristine,te razgranicenje za priznanje....pa moze i Presevska dolina da ide,ali daj mi bar Mitrovicu da kazem kako nismo imali nista,a sad imamo,pa na kraju je bilo,ne mora nista samo osnujte ZSO i evo priznanja.A oni nece sa nasim vozdom,pa to ti je.Kada vozd kaze da je Veselji gospodar Kosova,na umu su mu one desetine svedoka koje je pojeo mrak dok je Ramus bio u Hagu.Veselji nije iskoristio,Ramusevu odsutnost da uveca svoju moc na Kosovu i da ga istisne,vec je stao u zastitu ratnog druga i likvidirao sve potencijalne svedoke.Sada je kazu,Haradinaj bio za 30% takse.Ali je Taci rekao hajdemo na 100%....A Vucic je pokusao da sklopi dil sa Tacijem.Vucic je insinuirao o razmeni teritorija....ali Taci je samo govorio o korekciji granica......
Nema konferencije za novinare i beskrajnih monologa u vezi Haradinajeve izjave da prema Srbiji mogu biti uvedene mnogo teze mere.....Grobna je tisina iz Beograda....
 
Al stvarno glupa izjava Vučiča danas . Da ga ne zanimaju pritisci i nezadovoljstva sa protesta . On je rekao : neka pobijede na izborima ako žele nešto , ovako me ne zanimaju i neću promijeniti mišljenje . U tom smislu . Znači ako je ga je neko izglasao on može da radi 4 godine šta hoće , Prvo možda taj glasač nebi ni glasao da je znao za neke poteze , a sa druge strane on kaže neka pobijede na izborima pa neka traže nešto , pa protestvuju gradjani a oni nemogu da pobijede na izborima samo političari mogu .
 
Verovatno nigde. Kao i Zivot prica i Tanju Vojtehovski (danasnje emisija se ne bi svidela vodji), Ivanovica itd.
 
Ko visoko leti nisko pada, tako bih prokomentarisao izjavu velikog vodje. Obicno ne komentarisem politiku jer od toga nema vajde, vise to volim da iskazem glasom na izborima. Ali neke stvari jednostavno zabole bar ko ima malo razuma da cuje i shvati neke izjave. Kakav je on to predsednik kad ga ne zanima sta muci gradjane i da li imaju neke zamerke. Po meni je to prepotentno i nedostojno jednog predsednika drzave ma kakva ona bila. A nije rec o opoziciji i ko je vodi, a realno nemas za koga ni da glasas na politickoj sceni pricam u svoje ime, ali opet svaki put glasam na izborima sto mnogi ne rade i prave samo gore sa malom izlaznoscu. Po njemu ovi sto su glasali za njega su podobni a ove ostale ko jebe ne interesuju ga nek pocrkaju. Valjda je on po ustavu predsednik svih gradjana.
Mislim da ce samo navuci gnev sve veceg veceg procenta gradjana tom svojom nadmenoscu (mada mi nije jasno ko uopste glasa kad na svakom koraku i ako ne zelis cujes razgovore ljudi gde ga pljuju,psuju itd), ali otom potom videcemo sta ce se izdesavati ali nesto ce krenuti u skorije vreme. Ali ce se to opet svesti na to televizijama kako se nekolicina ludaka, lopova, ubica i ostalih okupili da uznemiravaju posten sveta, tako da je bolje da se emituje i prati sta se desava kod bratskog Francuskog napacenog naroda njima ne ide tako dobro kao nama.
 
Poslednja izmena:
Prosle nedelje sam upoznao coveka koji je glasao za picoustog.
Koga god pitas niko nije glasao, a on najjaci.

- - - - - - - - - -

vino pije vučić aleksandre
iz pehara od suvoga zlata,
vino pije, zlatnog lava slavi,
na kapiju ište da ga stavi,
da pokaže svakome ko bane
da i on je šljako preko grane!
ma šta šljako - šljaka taj i dalje,
ordenje mu daju i medalje;
da li zbori istinu il' lažu,
nije važno dok radi što kažu;
da li mrak je il' kip lajt nam sija,
važno li je - dok je subvencija?!
na kapiju s rasvetom se penje
da okači lava i ordenje,
al' od zlata zasijaše puti,
reši raja više da ne ćuti
dok je tuku i za nos je vuku -
- pa iz mraka popridiže kuku.
tu se raja na ulice slila,
šeta mirno, al' je brojna bila,
ulice joj postadoše tesne,
mihajlović zora se razbesne:
"gospodaru, ovo smisla nema,
da ovakva, ko ja što sam, žena,
preseli se u klisuru sama
da izgradi put ka svetiljkama;
sa brdom se grdeličkim borim
turistima pute da otvorim,
a u gradu za njih mesta nema
jer se šeta raja pobunjena!
tek kad budu sve ulice čiste,
očekujte bezbrojne turiste,
niko neće s rajom da se gura
dokle viču "dole diktatura!"
vučić vino odloži sa strane,
pak prizivlje sluge i jarane:
"gde ste, sluge moje i jarani,
kad se treba rasveta da brani,
dok dušmanin protiv mene šeće,
turista se nema kud da kreće!
ja ne brinem da će da me sruše,
mene brinu potkupljene duše:
ako moji protiv mene krenu,
moram slušat raju pobunjenu!
ponesite složno svi u bitku
mikrofone kao sablju britku,
nek se ćošak neki prazan snima,
bar slažite da ih malo ima!"
lice novo poče da se traži
da pročita pripremljene laži,
da porekne ono što svi znaju
megdandžijku mladu postavljaju.
još ne ume jatagan da drži,
rečenicu punu da izdrži,
al' se novci dobijeni važe
čak i kada pred kamerom laže!
to da laže beše očigledno,
ali vođi bilo je svejedno;
posla snimak praznijeh ulica
da ih gleda cela grdelica,
da turisti pohode nas skoro -
- ruši brdo, mihajlović zoro!
lav od zlata - porđa od kiše,
na ulicam' nikog nema više,
ni rasveta mrak takav ne ubi
pre istine gde se laža ljubi...
 
Dok se ovde ne napravi jedna velika cistka zna se koga a spisak je dugacak od ovih drugih ideja nema nista mozemo samo bes da iskazujemo preko tastature ...
 
Bosko Obradovic osoba koja je jedva presla cenzus organizuje proteste pa evo ubicu se! Covek koji ne zna osnovnu istoriju svog naroda!
 
Ne postoji opcija adekvatna. Problem problema je sto politikom se bavi najveci sljam u svakoj sredini. Posten i vredan svet nema vremena za to, onda taj isti sljam ti namece poreze, takse i vlada tobom. Greska je u nama sto posmatramo sa strane i pljujemo samo na tastaturi.

Inace vlast se smenjuje iz centara moci. To nije narod, jer narod je bojazljiv. Prvi policajci su bili bojazljivi i pisali kazne. Da su oni rekli necemo da pisemo, jer ljudi su nezadovoljni to bi bio pocetak mozda necega.
 
Pogledaj sta je pricao i kako se ponasao danasnji predsednik devedesetih godina kao clan SRS. Mislis da je bio bolji od Obradovica. Bosko nije cvecka, ali pogledaj Martinovica, Risticevica perjanica SNS. Zajedno sa picoustim nam se smeju u lice. Lazu nas i kradu, a njihovi ljudi dizu restorane po vrhu Kopaonika, grade mini hidroelektrane svi se ugradjuju u izgradnji koridora,otmu nam malinu sljivu, jabuku, suncokret. Ljudi protestuju zbog cene goriva i popiju kaznu da im vise to ne padne na pamet i niko im nista ne moze.
 
Upravo to Dobrincan. Neki jedva sakupe potpise i predju cenzus i onda kao organizuju vise desetina hiljada ljudi da protestvuju. Vidim da se niko nije zapitao da li je to moguce. Ako nije moguce i ako neko drugi organizuje pitanje je zbog cega? Sta nam taj sprema? Nesto dobro sigurno ne.
 
Svi su isti ,dok ne sedne u fotelju zalaze se za sve i svasta ,kad dodje na vlast totalno druga prica ,stvar je u nama mi sami trebamo da se promenimo i da menjamo ljude oko sebe samo tako posle odredjenog vremena moze da bude nesto .Svi vi kukate a 80% vas je glasalo za sns u tome je problem lazete jedni druge i bezite od problema ,svako sad kaze ja nisam glasao a ko onda jeste nemojte da se zavaravamo ,nemojte da budete dvolicni .Probajte da promenite sebe na bolje verujem da ce posle odredjenog perioda da se stvori neka generacija koja ce stvari uspeti da promeni za koliko vremena zavisi samo od nas .
 
@ Dobrincan
Slazem se s tobom. Jel znaci da si na strani sadasnjeg?!
@BBRS
Nek si im rekao sada i sta? Mislis da od tih 80% koji su sigurno hteli promene, neko se sad promenio i bistrije razmislja? Ne. Opet ce ciniti gresku. Pa ene opet Jovo ma novo!
 
Nazad
Vrh