Vesti-novosti-obavestenja

Ipak je bilo malo više od 1500 ljudi,kako je izvestio vučičević, koliko god da je bilo, bitno da je počelo.



21d0p5e.png
 
Ako se protesti ne nastave do ispunjenja cilja da se promeni sistem vrednosti u ovoj državi onda će ovaj skup i neki budući, kao što su bili i neki prošli, služiti samo da se izduva narodski bes kako bi elita, bogataši i političari nastavili da žive na grbači ovog naroda.
 
Drugari koji zive u Bg kazu da se oseca energija u narodu. Da je ljudima dosta ovih maskota sa kupljenim diplomama sege mege da nam unistavaju zivote. Ljudi je bilo jako puno. Koliko ne zna se, ali mnogostruko vise od jegnog autobusa.
 
Bitno da na svim medijima bruje kako je Bosko Obradovic naredio prebijanje one njegove preletacevicke,a o ovim protestima ni spomena!
 
Polako ljudi, nijedna vlast nije pala od jednog protesta,za to je potrebno mnogo više energije,+ što je ova vlast "voljena" od strane zapada kao nijedna do sad.Sad ne bi bilo loše da se i poljoprivrednici podignu makar ovi sitni i srednji,što žive od poljoprivrede.
 
Nisam fan vodje niti sam glasao za njega, ali realno ko je opozicija? Skupile sve stranke koji su neistomisljenici i pljuvali do pre 5 dana jedni na druge, e sad su super drugari, ma kako da ne. Pa bosko koji je kao patriJota se udruzio sa tadicem i djilasom, a sa druge strane ih pljuje kako su unistili drzavu. A koje mi to imamo strucnjake da postavimo na rukovodeca mesta? Pa svi skolovani odose. A zapad je i srusio slobu i bio 5. oktobar, tako da opet ce da se umesa kad bude bilo ineteresa. A sto lepo ne odu na Kosovo da protestuju, nego se setkaju po BG? Oce opet da se docepaju vlasti, malo im bilo. A ko veruje da ce biti bolje da istom garnituron ljudi do pre par godina koji su jahali onda stvarno....
 
Nisam fan vodje niti sam glasao za njega, ali realno ko je opozicija? Skupile sve stranke koji su neistomisljenici i pljuvali do pre 5 dana jedni na druge, e sad su super drugari, ma kako da ne. Pa bosko koji je kao patriJota se udruzio sa tadicem i djilasom, a sa druge strane ih pljuje kako su unistili drzavu. A koje mi to imamo strucnjake da postavimo na rukovodeca mesta? Pa svi skolovani odose. A zapad je i srusio slobu i bio 5. oktobar, tako da opet ce da se umesa kad bude bilo ineteresa. A sto lepo ne odu na Kosovo da protestuju, nego se setkaju po BG? Oce opet da se docepaju vlasti, malo im bilo. A ko veruje da ce biti bolje da istom garnituron ljudi do pre par godina koji su jahali onda stvarno....
U pravu si, bolje da ostanu ovi
bar ima skolovanih na vodecim mestima
 
Ja bi prvi voleo da dodju neki drugaciji ljudi, a ne da sjasi kura pa murta opet za par godina.Muka mi kad ga vidim u novinama ili tv. Koliki je procenat visokoobrazovanih kod nas? A koliki deo od toga je otisao napolje? Videli smo kako nas veliki strucnjacu unazadjuju i unistavaju fabrike, a jos veci dovode strance da motamo kablove, i vicu super je.
 
Ja bi voleo da ih menjamo svakih 6 meseci. Onda bi počeli i da vode računa šta rade i kako rade. Ovako znaju da jednu deceniju mogu da nas jašu koliko hoće.
 
Ja bi prvi voleo da dodju neki drugaciji ljudi, a ne da sjasi kura pa murta opet za par godina.Muka mi kad ga vidim u novinama ili tv. Koliki je procenat visokoobrazovanih kod nas? A koliki deo od toga je otisao napolje? Videli smo kako nas veliki strucnjacu unazadjuju i unistavaju fabrike, a jos veci dovode strance da motamo kablove, i vicu super je.

Postujem zelju svakog coveka da zaradi za sendvic, za pice i hranu, ali sam duboko uveren da postoje mnogo casniji nacini da se dodje do navedenog, i iskreno smatram da su te 3456 osobe mnogo veci krivci i od svojih nalogodavaca.

Znam da su bas na ovom forumu izbacivane tabele sa paritetima cena poljoprivrednih proizvoda i repromaterijala, pre nego sto je aktuelna vlast stupila na scenu.
O subvencijama i porezima bolje i da ne govorimo.

Budimo ljudi iako smo Srbi.
 
Nisam fan vodje niti sam glasao za njega, ali realno ko je opozicija? Skupile sve stranke koji su neistomisljenici i pljuvali do pre 5 dana jedni na druge, e sad su super drugari, ma kako da ne. Pa bosko koji je kao patriJota se udruzio sa tadicem i djilasom, a sa druge strane ih pljuje kako su unistili drzavu. A koje mi to imamo strucnjake da postavimo na rukovodeca mesta? Pa svi skolovani odose. A zapad je i srusio slobu i bio 5. oktobar, tako da opet ce da se umesa kad bude bilo ineteresa. A sto lepo ne odu na Kosovo da protestuju, nego se setkaju po BG? Oce opet da se docepaju vlasti, malo im bilo. A ko veruje da ce biti bolje da istom garnituron ljudi do pre par godina koji su jahali onda stvarno....

A ovi sad su istomišljenici,pa ne mogu jedni druge očima da vide,prvi se ne vole nikolić i vučić,jer su jedan drugog izdali već par puta,onda ako se sećaš izbora kad je dačić izašao razdvojeno na izbore,pa toga pljuvanja između njih tako nešto najveći neprijatelji ne bi izrekli jedan drugom,pa se setimo martinovića šta je pričao za AV,i tako dalje,slažem se da su ovi prošli već viđeni (osim Boška),i njih nikako ne bih voleo na vlasti,ali ako imaš dva zla onda uvek biraj manje.
 
Marko secam se, to sam ja hteo i da kazem samo vidim da me nisu razumeni i da sam ja ispao vucicem covek ubacen na forum. Ako pobedi npr Bosko svi ce iz sns da predju kod njega, to smo vec videli milion puta, od tita pa onda svi do Slobe pa kod Kostunice pa Tadic pa sutra djoka janko pera itd. Sve su isti ljudi na nasoj sceni, danas se vole sutra ne pa se opet vole i tako u krug, a mi se ovde vatamo za guse i da se bijemo a sutra ce mozda vodja i Bosko zajedno itd.
 
Marko secam se, to sam ja hteo i da kazem samo vidim da me nisu razumeni i da sam ja ispao vucicem covek ubacen na forum. Ako pobedi npr Bosko svi ce iz sns da predju kod njega, to smo vec videli milion puta, od tita pa onda svi do Slobe pa kod Kostunice pa Tadic pa sutra djoka janko pera itd. Sve su isti ljudi na nasoj sceni, danas se vole sutra ne pa se opet vole i tako u krug, a mi se ovde vatamo za guse i da se bijemo a sutra ce mozda vodja i Bosko zajedno itd.

Znaš kako moj ćale kaže,za mene je najbolja ona vlast koja mi da najveću platu,prevedeno,npr svi mi znamo kolike su bile subvencije i penzije za vreme žutih a kolike su sad,pa kad bi baš morao da biram,pogodi za šta bi se odlučio,da nije valjalo mnogo stvari slažem se itekako ,bilo je niz prilika da se reši problem onih koji su se munjevito obogatili za vreme prošle stvari ,šta je urađeno ? - ništa tj. urađeno je, svi su primljeni u vladajuću stranku i još dobili zaštitu.Problem je što se ovakva vlast ne može i ne sme pravdati,zato kad ovde pišeš takvo nešto odmah i dobijaš adekvatne reakcije većine.Moje je mišljenje da mi glibimo sve više,i to se nekako mora zaustaviti,sedeti i govoriti kako je sve već viđeno pa onda neka ovih neka vladaju,je pogrešno i sa tim nećemo ništa postići.
 
Ja sam prvi ziveo bolje tada, nema tu govora, samo sam vise da dodje neko sa drugacijom pricom i idejom, neko ko nije bio Slobin pa zuti, plavi, narandzasti pa sad je vodjin. Drzava se unistava decenijama, sad treba decenijama da se vrati na kolosek, ne moze za 2 god da imamo svi nove JD i Fendove. A realno, da li je nekom politicaru stalo do nas obicnih? To je kljucno pitanje.
 
Nazad
Vrh