Vesti-novosti-obavestenja

Istina da je veliki broj ljudi koji se bavi politikom teski sljam ali tvrditi da se promjenom vlasti nista ne bi dobilo je teska glupost
 
Peet na predhodne izbore nisam izasao. A sto se opredeljenja tice tu sam patriota. Za Vucica nisam ali sto se tice njegove spoljne politike tu nemam sta da mu zamerim.
Sve vece masovne proteste rade strane agenture da se razumemo. Kada god je narod pokusao da izrazi neko nezadovoljstvo u vidu protesta po selu nisi moga naci 10-tak ljudi,dakle Obradovic je nova meta zapada i sad ce da mu trpaju dolare u **greška da se po ko zna koji put izazove nesloga u narodu. Zasto protesti sada,u momentu kada je kosovska kriza i drzava na ivici izdaje ili rata??

I veliki problem naseg drusta je sto svi sve znaju i svi se prave pametni,a kada treba nesto da se preduzme ee pa znas necu ja,ja samo hocu da kazem kako bi trebalo.
 
@Peet Ti nerazumes neke stvari sve krece od glave tj od razmisljanja kada neko non stop slusa neku laz a nema da cuje neki kontra argument on prihvati tu laz ,tako je i sa narodom kada mu nesto isto pricas svaki dan on polako pocinje u to da veruje i tu nastaje sva materija ,primer je sad kupovina o2 i prve ,zauzeo je sve nacionalne televizije non stop je tu i ponavlja i ponavlja .Kazi mi u Srbiji na selu koliko broj ljudi ima samo nacionalne tv i sta tu ima da se cuje ?Narod je zaglupljen totalno to je cela tematika price pocev od parova,zadruge,kosova ,moguceg rata ,tako da i drugo ne misli nista ,naravno i sigurne penzije tako da moze miran da spava .
 
Svi su isti ,dok ne sedne u fotelju zalaze se za sve i svasta ,kad dodje na vlast totalno druga prica ,stvar je u nama mi sami trebamo da se promenimo i da menjamo ljude oko sebe samo tako posle odredjenog vremena moze da bude nesto .Svi vi kukate a 80% vas je glasalo za sns u tome je problem lazete jedni druge i bezite od problema ,svako sad kaze ja nisam glasao a ko onda jeste nemojte da se zavaravamo ,nemojte da budete dvolicni .Probajte da promenite sebe na bolje verujem da ce posle odredjenog perioda da se stvori neka generacija koja ce stvari uspeti da promeni za koliko vremena zavisi samo od nas .

Pričaj u svoje ime,ja nikad nisam za njega glasao,jer znam šta su radili 90-tih i u zemunu i kao "opozicija" u republici,a bogami i na ratištu,i zato nikad ne bi ni glasao za njega taj je kožu promenio ali ćud nikada,i ne razumem kakve veze ima ko je jedva prebacio cenzus sa tim da organizuje proteste,pa valjda svako ko je počeo od nule teži ka tome da ostvari nešto u životu.A isti vučić i bratija su ukrali mandate iz skupštine od srs,pa se tad niste nešto ježili, ili vam možda smeta kad Boško saspe golu istinu u lice,koliko ja znam njega su u nedostatku optužbi, etiketirali kao soroševog čoveka,pa gle čuda odjednom vučić ima sastanke sa sorošom,i onda tajac niko više ni reči.
 
Svi su isti ,dok ne sedne u fotelju zalaze se za sve i svasta ,kad dodje na vlast totalno druga prica ,stvar je u nama mi sami trebamo da se promenimo i da menjamo ljude oko sebe samo tako posle odredjenog vremena moze da bude nesto .Svi vi kukate a 80% vas je glasalo za sns u tome je problem lazete jedni druge i bezite od problema ,svako sad kaze ja nisam glasao a ko onda jeste nemojte da se zavaravamo ,nemojte da budete dvolicni .Probajte da promenite sebe na bolje verujem da ce posle odredjenog perioda da se stvori neka generacija koja ce stvari uspeti da promeni za koliko vremena zavisi samo od nas .
Nikad nisam glasao ni svojevremeno za SPS ni sad za SNS. Mozemo mi da se popravljamo do besvesti, ali u medjuvremenu svi odose napolje za boljim zivotom, a sljam vlada jer na izborima dobije 50% od 50% koliko izadje na izbore. Znaci 25% nam kroji kapu. Penzioneri, socijalci, zaposleni po partijskoj liniji i njima slicni.
 
Sve je to divno i krasno, zaista su krasne te "za samo par godina" price ali briga koga sta on nama izmislja kako radi. Osetili smo na svojoj kozi i osecamo svakodnevno.
Neka IDE SA VLASTI! Kraj price
 
Ja sam se lepo ogradio na 80 %
Drugi deo recenice si lepo rekao ko nama kroji kapu a ja sam objasnio zbog cega .
 
Penzioneri se boje da ce ostati bez penzija i zato uvek biraju trenutnu vlast na izborima. Ovi po partijskoj se boje da se ostati bez posla pa i onda glasaju + porodica. Bukvalo ucenjeni ljudi. Najbolji glasaci su mu za drvenu-dve Romi i primaoci socijale.
 
Politicar koji je za samo 3 godine pokrenuo sistem i dao vestacko disanje i oziveo sve ono trulo i unisteno od strane Sps a Jul a i radikala je na zalost ubijen na uzasan nacin, a svi saucesnici nisu opet na zalost isplivali.
Da je ostao ziv ne bismo dosad bili sila u Evropi sigurno, ali daleko bismo bili ispred Rumuna, Madjara, Bugara itd.
Trenutno je haos u svakom smislu reci i vrlo je moguce da bude jos gore, ali ni u ludilu ne verujte Bosku i njegovom totalno pogresnom programu. Ako i dolazi na vlast kad tad, setite se ovoga sto sam napisao.
Nema direktne politicke teme na ovom forumu ali negde po temama pre izbora napisao sam s vremena na vreme da vodite mnogo racuna koga cete izglasati.
Vecina vas je htela promene, e, pa eto promema.
 
Peet na predhodne izbore nisam izasao. A sto se opredeljenja tice tu sam patriota. Za Vucica nisam ali sto se tice njegove spoljne politike tu nemam sta da mu zamerim.
Sve vece masovne proteste rade strane agenture da se razumemo. Kada god je narod pokusao da izrazi neko nezadovoljstvo u vidu protesta po selu nisi moga naci 10-tak ljudi,dakle Obradovic je nova meta zapada i sad ce da mu trpaju dolare u **greška da se po ko zna koji put izazove nesloga u narodu. Zasto protesti sada,u momentu kada je kosovska kriza i drzava na ivici izdaje ili rata??

I veliki problem naseg drusta je sto svi sve znaju i svi se prave pametni,a kada treba nesto da se preduzme ee pa znas necu ja,ja samo hocu da kazem kako bi trebalo.

Vidi druže mlad si ali neke stvari pogresno shvatas. Jel se slazes sa spoljnom politikom koju avucic govori, ili koju sprovodi. A sprovodi tako da smo toboz neutralni, a po svoje odgovore je isao u Rusiju, Nemacku i kod americkih diplomata. Sada malko teze. On je taj koji se slozio da se otcepi Kosovo, sam ide sastaje se sa kosovskim liderima, a onda brani deci da se igraju sporta u zemlji Srbiji sa decom selekcije kosova. A pritom od svega silno profitira. Ne znam te licno, mislim da si ispod.30 godina, postojali su hoštapleri koji su 90-tih vodili Srbiju i Hrvatsku, pomalo i ostale republike. Oni su posvadjali narod a sami su se lepo zabavljali kada su se sastajali, i imali direktne telefone. A imao sam prilike da se na VMA upoznam sa čestitim momcima koje su naterali da obuju obe čizme i uprte puške na oba ramena i da se bore, a zavrsili bez ekstremiteta jednog ili više do kraja svog života. E to je tuga. A sve rezira zapad. Demokrate su ih prilican broj godina zamajavali da ce.priznati kosovo pa nisu, i doveli su ove koji bi i rodjenu majku izdali, zarad novca. Toliko.
 
Politika koju on sprovodi ili bolje receno koju je sprovodio je jedno **greška na dve stolice. U njegovom slucaju vise stolica. Pritom pretvaranje nase drzave u svoju licnu prciju koju je razdelio svojim "prijateljima". Jednom recju nula i to velika. On je vec ispusena mustikla i mislim da ga pustaju niz vodu. Tako se bar cini iz dogadjaja u poslednje vreme. Medjutim, ovi sto samo vicu promene, promene su mi cudni. Podsecaju me na onaj vic kad covek daje oglas. Kaze:" menjam ficu sa kukom za jugo sa kukom. Sifra: kuku meni, kuku tebi".
 
Ima jedna prica iz turskog vremena kad je jedan pasa umro a nasa baba place.Pitaju je pa sta places za turcina kao da je nas.Kaze baba plasim se da ne dodje gori od njega pa zati olacem.Svaka nova vlast gora .Nema promene bez stranog uticaja ali ovo sto radi vucic to ni sloba nije radio. Smatra naz za idiote.Samo da na kraju i ne budemo.idioti
 
Охоооо код стапараца лете бомбе.....неки неког заврнуо, а?
@bojcetic

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Poslednja izmena:
Penzioneri se boje da ce ostati bez penzija i zato uvek biraju trenutnu vlast na izborima. Ovi po partijskoj se boje da se ostati bez posla pa i onda glasaju + porodica. Bukvalo ucenjeni ljudi. Najbolji glasaci su mu za drvenu-dve Romi i primaoci socijale.

Evo ja sam prvi penzioner koji sigurno nije i neće glasati ni za koga jer su svi isti.Odluku o promeni vlasti ostavljam populaciji ispod 50 godina.Samo je jedno potrebno ovom našem napaćenom narodu,da se pokaže vlasti da može lako da se skine a i vrati,pa bi onda drugačije vodili zemlju-sa strahom da nešto ne preteraju i da lete sa vlasti koja im je jako draga.Jedina opcija i najbolja.
 
Peet;1416924 Trenutno je haos u svakom smislu reci i vrlo je moguce da bude jos gore je napisao(la):
Slazem se ne treba verovati Bosku jer
protivi se ulasku Srbije u eu i nato
Protiv je priznavanja K i M
Zalaze se za porodicne vrednosti a ne za lgbt vrednosti
Protiv je toga da okosnicu domace privrede i industrije drze stranci
Protiv je tajkunizacije sela
Protiv trenutne migrantske politike
Sve su to neoprostive stvari koje ne prate svetske trendove i takvom coveku nije mesto u vlasti
 
Ma ko zna kakvi su rezultati izbora u stvari secate se kada je seselj pobedio slobu pa nije preuzeo vlast ili kad je trebao da se menja ustav pa kao izaslo je vise od 50 procenata,jednostavno strane agenture postavljaju republicku vlast dovode gladne, koji kad se zasite najedu i napiju pocnu pomalo i da zajebavaju jer misle da su stvarno vlast tada organizuju proteste gde nalaze novog gladnog i zednog a ovog prethodnog pustaju niz vodu i tako pre ili kasnije ostvaruju svoje zacrtane ciljeve
 
Slazem se ne treba verovati Bosku jer
protivi se ulasku Srbije u eu i nato
Protiv je priznavanja K i M
Zalaze se za porodicne vrednosti a ne za lgbt vrednosti
Protiv je toga da okosnicu domace privrede i industrije drze stranci
Protiv je tajkunizacije sela
Protiv trenutne migrantske politike
Sve su to neoprostive stvari koje ne prate svetske trendove i takvom coveku nije mesto u vlasti

I ovaj sadasnji je lepio tablu za bulevar Ratka Mladica i pljuvao Ðinđića pa je posle koju godinu nosio vence na plocu posvecenoj bivsem premijeru. Sve su to dvolicni ljudi, poenta je sto oni nece pricati u javnosti da kad dodju na vlast da ce njima biti dobro vec pricaju javnosti da kad oni dodju da ce nama biti dobro jer drugacije ne bi mi glasali. Magarca mame sargarepom pa kad pridje blize onda ga uprte i sutnu u **greška a sargarepu pojedu. Ne mozes ti u drzavici od sake stanovnika da pravis raj jer na svetu postoji nekoliko visevekovnih krvopijskih i lenjih nacija. Nije svabi dobro jer je vredan. Njemu je dobro jer je nama lose. On se krka kvalitetom i zdere piva jer balkanac za njega krivi ledja a turcin ga šiša i brije. Nece on to raditi jer je lenština pa je zato napravio sistem u kom ces ti njega moliti da ga sluzis. Smislio je svoju valutu pa za svoju valutu plati trgovce robovima kako on nista ne bi radio i dalje. Dal je Obradovic, Vucic ili Đilas, nama se isto pise. Sve dok ne posutiramo napolje govna koja nas ubedjuju da nam u zivotu nesto vise od hrane, pica, drustva i seksa treba, sve dotle ce nas kupovati laznim snovima
 
Nikad nisam bio clan niti vatrena pristalica bilo koje politicke opcije.Sve su to bitange I hostapleri koji manipulisu sa nama I nasim parama iskljucivo zarad sebe.Ono sto ja godinama ne mogu da shvatim je da mi kao poljoprivrednici nemamo jednu svoju stranku.Bas,bas pravu stranku.Kukako ,molimo,gubimo,odlazimo ali I dalje nas nigde nema.
Ono sto me jos vise iritira je recimo nas clan foruma iz Bavanista.Citajuci njegove komentare dok nije postao seoska budza u SNS-u sticem utisak da je covek jednostavno dvostruka licnost.Kako je moguce da mu je bolje da su mu subvencije 4000 mesto 14000din/ha,da mu je bolje sto su svi nasi proizvodi obezvredjeni u cistom monopolu,da mu je bolje sto je nafta 168din a ne 135,da mu je bolje sto vise ne moze doci do drzavne zemlje od Almexa....jedino ako se namiruje na drugu stranu I nikako vise.
Ja se I dalje drzim one Lalinske:neka kradu al I nama dadu.Ovi sad kradu al nama ne dadu.
 
Nazad
Vrh