Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa 2011 Danijel Kismarton predsednik opstine Alibunar uhapsen je zbog primanja mita isto u vezi sa drzavnom zemljom, samo sto je on sklanjao parcele da ne dodju na listi za nadmetanje i za to dobijao kintu...Znaci sigurna kinta :haha:
 
Nije možda baš u toj meri ali skoro u svakoj opštini ima nepravilnosti i materijala da tužilaštvo malo preispita. Verovatno bi i mi manji onda mogli doći do nekog hektara.
 
Da neko ne pomisli da branim postupak predsednika ali kad dvojica u kratkom periodu padnu na istu foru onda fali deo price,posebno sto je ovaj zadnji iz druge price.Meni se cini da fali idejni tvorac ove seme.
 
Da je taj predsednik dao gde trebe sve bi mu bilo oprosteno, a on stipsa sve za sebe prisvojio. Da je pravde i pravičnosti prvo bi trebalo da odgovaraju svi članovi vlade za veleizdaju prodaje drzavne zemlje nazovi Arapima i ostalima. U ovom slučaju u Alibunaru je zemlju radio neko od lokalnih, a ove Arape niko nikad video nije.
 
Sve bi razumeo da je u pitanu ista vladajuca struktura ali nije,ista sema .Kao da se konci vuku iz senke.
 
http://www.rtv.rs/sr_lat/ekonomija/aktuelno/agrosmart-sve-vise-uzurpatora-njiva_702193.html
Za Pazovcana ne znam, al mestami koji se prijavili stigli su do krivicne prijave jer je opstina Alibunar odbila preporuku Vlade, i ako su ljudi uplatili sumu iz preporuke! A ljudi su poceli da oru njive kad su videli da neki stranci dolaze da oru u svim KO u opstini. Recimo kod mene u KO dosao lik i naorao skoro sve sto je ostalo posle dodele stocarima i ni jedna parcela nije bila prijavljena za van sudsko poravnanje, a neometano je radio jer poljocuvari nisu ni dolazili, znaci sve je bilo u dogovoru!
 
Imam u posedu zapisnik i uplatnicu kao i nastavak pred sudom,na nesrecu ucesnik je pokojni tako da sad ne znamo kako gazdinstvo koje je u pasivi da prevedemo u aktivni status.A tek da vidite zapisnik pali biste na **greška.
 
Eto tu mogu pisati o ovom,naime pošto nisam neki ljubitelj mleka ,samo ako je od mojih životinja (nemam kozu,šteta,iovako puno posla imam)ne pijem ga jedared gutlja u mesec dana je puno,te probam malo pošto mi flaša u ruci ,mleko iz subotiške mlekare,ljudi da im vrag odnese sreću i evropi i ovom našim konjima počev od pasa(zoran) pa do ovamo ovom šuupku(alek),pa to je mleko od mleka u prahu,koriste samo Srpsku vodu,eto na šta smo spali.
I eto koliko me ovde grdili neki evropejci što je ne volim ,eto im sad nek im deca sad piju to ''srpsko mleko'' i nek ih klinton tapše po ramenima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh