Vesti-novosti-obavestenja

По мени, ко не привређује тј. не ради, не треба да има право гласа уопште. А исто то бих увео и за политичаре, ниси нигде радио, не плаћаш порез, мрш тамо одакле си дошао.....и без мрље у животу обавезно. Е сад то сам само ја и моје једно од мишљења.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Treba ulagati u decu od malena kroz skolstvo, da ne pravimo debile kao sto se to radi vec generacijama, oni ce biti sa 20 god kao sad penzioneri, a njih vise ne mozemo da promenimo kasno je. Pa nasi politicari su poznati po tome da dodju goli i bosi a odu sa vlasti sa firmama, prvo bi uveo da si ti nesto postigao, pa onda da budes strucnjak, a ne dr mr a nigde nista nisi radio.

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/u...yeyJmqrURdWUURI0v5T2Xl_-l_h9Js6Lop_QhJyfKx7AA

na ovo sam mislio, sad lepo da tucaju kamen 10 god pa da vidis kako ce sledeci da postupi. Svaki dan je puna hronika
 
Nemojte me pogresno shvatiti,od pocetka se trazi neka demokratija i sloboda govora a sada odjednom bi svi nesto zabranjivali i uvodili svoje mere diktature. :haha: Izgleda da je nas najbolje vratiti u Titovo zlatno doba (antisrpske politike) i samo komunizam,jer drugacije ne vredi,a probali su i socijalisti,demokrate pa sada ovi napredni. :haha:
 
Za pocetak penzionerima onemoguciti izlazak na izbore, kao sto se ne dozvoljava maloletnicima da izlaze, podjednako su stetni ljudi u poznim godinama koji su skloni verovanju u razna obecanja sa TV-a.

Ustavom ograničiti bavljenje politikom na 10 god. i strogo volonterski. Lepo je neko rekao (mislim Tine), nema nama sreće dok ljudi u politiku idu da napune novčanik i guzicu.
 
@Sudarski Bojan
Znam šta si mislio. A ja sam išao tom analogijom, ako je UTB bio tako dobar, možda i ovo bude, ma da sumnjam. Kad je JD počeo da fušeri, šta očekivati od tamo nekih skoroprimljenih u EU.:ppozdrav:
 
Zapalo mi za oko nesto. Oko 6mil eura kosta razvoj. Verujem da Matijevic, Kostic, Miskovic to imaju u levom dzepu od farmerica. Da sam drzava pozovem ih i kazem da sada moraju da naprave domaci traktor. Ovajdili su se od drzave sada malo da uposle ljude i da smanje deficit uvoza traktora.
 
Neka zadrze kvalitet koji su imali i imace oni prodju eto sta su napravili sa Dacijom kukaju losa limarija ovo ono ali ona se prodaje i to su im cene solidne od Loganza do Dustera.Neka tako urade i sa traktorima i bice kod nas na trziztu najzastupljeniji.
 
Orem danima sa mojim Turskim traktorom. Oni su 99% stvari na tom traktoru pokrali sa CNH, Deutz, JD. Motor nema potrebe da razvijamo kupimo Fiat/Perkins, kada to kupuju i McC, Landini pa i veliki Claas (uopste nemaju proizvodnju motora, a kombajna i traktora stancuju li stancuju). Kabinu, creva, kablove, poluge, odlivke to valjda mozemo sami da napravimo.
 
6 miliona evra je nikakva para za jedan takav projekat. To i ova nasa drzava moze da finansira iz levog dzepa. Sto se tice menjaca kod IMR koliko znam nisu ga oni razvijali vec je ZF. Mozda i gresim. Sto nikako nije mana vec samo moze da bude plus.
 
Nazad
Vrh