Novi ministar poljoprivrede - Goran Knežević

razarach

Član
Učlanjen(a)
9 Sep 2010
Poruka
298
Lokacija
GB
Goran Knežević (55)
Novi Ministar Poljoprivrede, Šumarstva i Vodoprivrede

Bio predsednik košarkaškog saveza Srbije i Crne Gore
Bio član predsedništva Demokratske stranke
Trenutno član Srpske napredne stranke
 
Bio gradonacelnik Zrenjanina i na toj funkciji se pokazao dosta dobro ali pred kraj mandata uhapsen i sudi mu se zbog malverzacija sa gradjevinskim zemljistem....neznam sta jos da kazem a da ne udjem u politiku :osmeh:
 
Ljudi sada ne vredi "razbijati glavu" da li je kriminalac ili nije i da li mu je smešteno ili nije, mislim da će se ubrzo videti kakav je čovek i stručnjak ova suša i deo subvencija ostavljene za drugu polovinu godine će mu biti prvi i najači ispit .Juče sam slušao Vučića i on kaže biće kažnjeni svi oni koji budu brljali na funkcijama (dosta jake reči) a to će se kako kaže videti već do nove godine,pa kad smo čekali 12 godina možemo još 5 meseci da vidimo i to.
 
Vucic vazda prica kako namerava da se bori protiv korupcije ida ce poceti od svoje stranke, pa eto mu prilike da predje sa reci na dela. Ili ce opet biti po starom" trla baba lan"
 
само мало језичко тумачење "биће кажњен"
биће кажњен није исто што и биће ухапшен, робијаће и слично ..
Код њих кажњен значи премештен на функцију на којој није више у могућности да крадуцка ко пре ..
 
само мало језичко тумачење "биће кажњен"
биће кажњен није исто што и биће ухапшен, робијаће и слично ..
Код њих кажњен значи премештен на функцију на којој није више у могућности да крадуцка ко пре ..

,,Kraducka" :sta::sta::sta:
 
ma svi su lopine,ovaj je vec uhvacen,ali koga to briga...mozda je dobro jer sada ne mora mnogo da roka,vec lagano...
 
Prosli ministar je do sada bio neslavni rekorder u izvodjenju traktora::traktor1:: ::traktor1:: ::traktor1::na puteve za godinu dana tri puta blokade puteva::traktor1:: ::traktor1:: ::traktor1:: ljudi se se uce na greskama neko na svojim a neko na tudjim, nadam se da je ovaj novi uvideo greske predhodnog ministra!
Budala se uci na svojim greskama,a pametan na tudjim!!!:ideja:.
 
само мало језичко тумачење "биће кажњен"
биће кажњен није исто што и биће ухапшен, робијаће и слично ..
Код њих кажњен значи премештен на функцију на којој није више у могућности да крадуцка ко пре ..

Ako bude prava vlada kao što se Vučić kune, onda kažnjavanje podrazumeva i hapšenje ,a i ako ne bude hapšenja i skidanje sa funkcije je veliki napredak ,Petrović je pravio haos pa ga niko nije kaznio ni u kom obliku.
 
Ako bude prava vlada kao što se Vučić kune, onda kažnjavanje podrazumeva i hapšenje ,a i ako ne bude hapšenja i skidanje sa funkcije je veliki napredak ,Petrović je pravio haos pa ga niko nije kaznio ni u kom obliku.

Цео овај ужас у коме живимо се заснива на томе да лопов не робија ... нажалост то не могу да сматрам напретком да га само склоне .. накрадуцкам се ја па ме склоне .. хе то ко у оном вицу кад цариник иде у пензију ...

Неће ни ту бити леба не зависи то од владе у нормалом свету .. полиција хапси, суд суди .. влада предлаже и преко министарстава спроводи законска решења и пројекте.

@
Dr.Gruja
.. да сам изабрао друго корисничко име па да ме питаш "Јес ти то Вељо?" :haha: ... нисам свидела ми се реч ионако све изврћу ..
 
niko nema , ljudi moji , takve politicare kao mi , pa to je pravo bogatstvo za jednu zemlju. od predsednika kos. saveza scg , do min. poljoprivrede , nadam se sledi direktor instituta nikola tesla pa institut vinca , pa malo zatvor pa promena pol. partije pa jovo nanovo . pa to je zivot pun izazova , mada mislim da je najveci izazov u bajbokani...ispustiti sapun ili ne . ej veljo veljo od blata ce da te pravimo . aj zdravo
 
... nadam se da je ovaj novi uvideo greske predhodnog ministra!
Pa i jednom i drugom je ista ekipa pakovala, samo sto su Knezevica corkirali, a Petrovica masirali. Tako da nema on tu sta da uci, to su njegovi bivsi, i zna on njih kao zlu paru. Nadam se cemo mi od tog sukoba nesto da ucarimo.
 
Cestitam svim poljoprivrednicima na izboru novog ministra.
Sve predloge priloge zalbe molbe kritike sugestije misljenja preporuke ideje pitanja obavestenja i ostale mudre misli mozete uputiti doticnom,nek je sa srecom.
 
Kolega jel ti to aludiras na naseg kadra?Pa ni onaj vas nesudjeni nije bas neka cvecka,ali stvarno nema logike coveka podistragom predloziti za ministra pa to nema ni u zanzibaru.Jos samo da je predlozen za ministra pravde!To bi tek bila zezancija!
 
rale...kolega je bio u pokusaju da bude ironican , mislim da je preovladala zalost za rusima , nema velje , nema rusa , nema nama spasa bez rusa , da je malo promucuran shvatio bi da je sns proruska orijentisana partija , da je knele , bog mu dao zdravlja a sudije sto vise olaksavajucih okolnosti , clan sns . mi smo , cenim , ruska gubernija za par godina , sto me raduje u smislu ...daj da dodje vec jednom taj kraj i deveti krug danteovog pakla . ima neko ko se i neraduje kisi...propasce im rod. mogu ja jos ,nego radio sam nocas ,sad sam dosao iz panceva ,servis punta kod pivasevica , prasu mi se krmace , idem ponovo u nocnu...aj zdravo
 
Nazad
Vrh