Udruženja poljoprivrednika

@zrine
Ima zakonskih razlika izmedju vaših udruga i naših udruženja.Udruge su kao naše Zadruge.
 
mi u nasem udruzenju imamo prdsednika, podpredsednika, sekretara, blagajnika, knjigovodju i menedzera udruzenja koji za sve ugovar poslove , nabavke i prodaje.samo sad slabije radimo.
 
da ima...ali primjer mi ovdje kod nas radimo preko nekog privatnika...primjer Zadruga P.Z. Osijek...ajmo tako primjer reči...kudi kamo kod njih sve skuplje za 15-20% cijene...i jos plus računaju kamate sto sam se zaduzio kod njih...a da udruzimo ovako udrugu primjer nas par poznanika sa kojim mozes vjerovati da ce sve platit racune,da ce podmiriti ih na vrijeme to je vec druga prica...samo nikako da se okupimo pa da se dogovorimo...jel ako budemo ovako nastavili ne piše nam se dobro...bar kod nas :nono:
 
Jbg, Deni, biće tu i jednog i drugog ali mora se na tom planu nešto raditi. Vidite šta se dešava, repromaterijal sve skuplji, roba sve jeftinija a gladnih sve više. Nešto u ovom lancu debelo ne štima :nono:
 
DENI
Udruzenja, ali nemozes ti sa svakim da se udruzujes,odabrani, i nesme da se ulazi u udruzenje sa namerom da nekog zajebes
 
ja neću da zejebem nikoga ali... primer:dva moja drugara došli da im pozajmim ::novac:: ja rekoh dobro smo prijatelji može to bilo pre 1.5 god ni do današnjeg dana nisu vratili ali ironija u tome što uopšte ne javljaju nema pozdrava na ulici itd po svemu tome izgeda da od prijatelja postali neprijatelji zbog love, ja razumem teška su vremena ali...


nažalost takva su vremena došla da nište nemožeš dobiti đžabe svi traže svoj deo,
 
Zoran Kostović je napisao(la):
Ja sam prdsednik "Udruženja odgajivača svinja STUBAL" i mogu vam reći da nije bilo stranih donacija ne bi smo ni postojali.

Zna se kome su u Kraljevu otisle u ruke "strane donacije"...
 
ajmo onda ja i ti da se udruzimo ni ja necu nikog zajebati, ali bato Sve ide na UGOVOR ! nema vise nista na rec, sad se i brakovi slapaju na Ugovor :ppozdrav:
 
Nemoj pogresno da me razumes, nemam nista ni protiv tebe ni protiv udruzenja kojim predsedavas, ali znam po kojim su kriterijumima i kojim ljudima razdeljene strane donacije i bespovratni krediti u Kraljevu. Ipak, necu to ovde da pisem, jer neko ipak sve ovo cita. Pozdrav za tebe, druze, i puno srece u daljem radu! :ppozdrav:
 
Deni je napisao(la):
ja neću da zejebem nikoga ali... primer:dva moja drugara došli da im pozajmim ::novac:: ja rekoh dobro smo prijatelji može to bilo pre 1.5 god ni do današnjeg dana nisu vratili ali ironija u tome što uopšte ne javljaju nema pozdrava na ulici itd po svemu tome izgeda da od prijatelja postali neprijatelji zbog love, ja razumem teška su vremena ali...

Isti slucaj.
 
Nazad
Vrh