Ulje za motokultivator

Odg: motokultivator imt 506sx

Ocisti karburator sa sve filterom,proveri plovak i iglu
 
Odg: Motokultivatori

Da li neko ima uputstvo za koriscenje i odrzavanje kose IMT 507? Posaljite mi na e-mail smileys@sbb.rs
Unapred zahvalan......
 
Odg: Motokultivatori

Dali zna neko :bravo: gdje mogu mabaviti prospekt- upstvo za motokultivator goldoni 610 D :sta:
 
Odg: Motokultivatori

smileys je napisao(la):
Da li neko ima uputstvo za koriscenje i odrzavanje kose IMT 507? Posaljite mi na e-mail smileys@sbb.rs
Unapred zahvalan......

Kosa 507 nepoznat pojam , postoje motokultivatori 507 dizel i benzinac i koriste kose radnog zahvata 1,05 m ; 1,3 m ; 1,6m kao i IMT 407 Motokosačica e sada kazi sta te zanima posalji adresu na pp i dobices trazeno
Post je spojen: [time]1258750085[/time]
_________________________________________________
ramke je napisao(la):
Dali zna neko :bravo: gdje mogu mabaviti prospekt- upstvo za motokultivator goldoni 610 D :sta:

Adresu na PP i dobices postom
 
Odg: motokultivator imt 506sx

pozdrav svima... i ja imam isti problem, kosacica IMT 506 dimi ko luda beo dim... jel vazi ista dijagnoza kao i u prethodnom slucaju?
 
Odg: Motokultivatori

satabopz je napisao(la):
Kome treba uputstvo za imt 506 neka stavi svoj imejl proslediću.
meni bi trebalo... unapred zahvalan
djordje.pezo@gmail.com
Post je spojen: [time]1258927200[/time]
_________________________________________________
ups sad sam video link... Imam problem sa kultivatorom IMT 506. Masina se ponasa ok, dobro pali i ima snagu, ali jako dimi beo dim na auspuh. Mislim da to nema veze sa potrosnjom ulja inace bi dim bio plavkaste boje. Jel neko mozda zna o cemu bi se moglo raditi?
 
Odg: Motokultivatori

honda f 65? stara dobra masina, nazalost ne mogu da nadjem moticice, pa molim ako neko ima neka ponudi, kao i neko prikljucno orudje,
pozdrav
 
Odg: Motokultivatori

Post je spojen: [time]1259252956[/time]
_________________________________________________
Dali zna neko gdje mogu mabaviti prospekt- upstvo za motokultivator goldoni 610 D

admir_81@hotmail.de
Unarijed zahvalan..........

Post je spojen: [time]1259254445[/time]
_________________________________________________
ramke je napisao(la):
Post je spojen: [time]1259252956[/time]
_________________________________________________
Dali zna neko gdje mogu mabaviti prospekt- upstvo za motokultivator goldoni 610 D

admir_81@hotmail.de pp adresa na profilu
Unarijed zahvalan..........
Post je spojen: [time]1259255015[/time]
_________________________________________________
da li je neko uspjeo napraviti el. paljenje na motokultivatoru goldoni 610D
Ako, je :sta: od cega i kako :sta: hvala !
 
Odg: Motokultivatori

pozdrav svima,da li neko moze da mi da odgovor.imam imt 506 sa frezom,plug prevrtac,tegovi za tockove i prikolicu pa me interesuje koliko mogu da dobijem za njega?
 
Odg: Labin progres - motokultivator, problem sa kvačilom

Problemi sa kvačilom Hmmmmmmmm zanimljiva tema ali samo ako lično nemaš problema sa istim :haha:
Evo mog iskustva:
Imam IMT 509 pre neku sezonu u pripremanju bašta u selu kad dođem kući levu saku jedva da osećam zbog kvačila. Raspitivao se za štelovanje kvačila ali svi sležu ramenom i odlučim sam da vidim šta je ..........
Rascepio kultivator i drug ležaj bio potrošen. "Potrošen" u smislu bio je grafitni, kad sam otišao da kupim nov u njega je bio ugrađen običan ležaj sa platnom za pritiskanje korpe.
Problem mi bio taj što taj novi drug ležaj je bio deblji pa sqam imao problema kako da uštelujem zazor između korpe i ležaja.
Ne znam ni sam koliko puta sam skidao motor da bih štelovao korpu......................
Na kraju sam uspeo /ni sam ne znam kako / radi aliiiii nisam baš siguran da je to too
Sad ako neko ima savet, objašnjenje: Kako i koliki je zazor ležaj korpa i kako je odrediti.
Sad mi se dešava sledeće:
Kad upalim mašinu i krenem lepo odvaja i bez krčenja menjača ubacuje u brzinu ali posle dužeg rada teže odvaja i nikad mi neće biti jasno iz kog razloga.....
Ja udavih Sorry :(
 
Odg: Labin progres - motokultivator, problem sa kvačilom

Pa ovaj savet je već veoma koristan, ali za jednoga stolara je previše komlikovan. Vidim da će mašina ipak kod majstora na remont.
 
Odg: Motokultivatori

cao svima!
imam motokultivator muta gorenje kosor i jako mi je potreba sema za menac i motor lombardini la 300.
Ako neko ima semu ( sklopni crtez za menjac i motor ) molim ga da mi posalje!

Unapred hvala!!!!!!
 
Nazad
Vrh