Ulje za motokultivator

Odg: Motokultivatori

kiki ako motori ovog tipa rade pod malo vecim obrtajem i zablokira naglo . u ovom slucaju menjac ili kod travokosacice noz . otkine odmah kajlu zato se kajle prave od mekog materijala
 
Odg: Motokultivatori

geza je napisao(la):
kiki ako motori ovog tipa rade pod malo vecim obrtajem i zablokira naglo . u ovom slucaju menjac ili kod travokosacice noz . otkine odmah kajlu zato se kajle prave od mekog materijala

Hvala na objašnjenju to nisam znao ! :ppozdrav:
 
Odg: Motokultivatori

Pozdrav!
Molio bih uputstvo za IMT506 ako može.
Hvala
email:kojars69@gmail.com
 
Odg: Motokultivatori

Ima li ko imt 507 benzinac?Interesuje me uputstva za njega.Trebam da radim generalku pa zbog toga.
 
Odg: Motokultivatori

I ja imam imt 506, trenutno ne radi, a problem je u tome sto je magnet pokidao kajlu i malo okrnjio osovinu radilice. Cak i navoj nije bas najbolji, pa ne moze da se stegne magnet. Majstori kazu da to treba da se sve skine, i zavari deo taj deo na radilici, nova kajla i onda ce raditi. Ima li neko iskustva s tim?

Mogu li da dobijem uputstvo za IMT 506 na email: nes023@hotmail.com

Hvala!
Post je spojen: [time]1252139707[/time]
_________________________________________________

Post je spojen: [time]1252139722[/time]
_________________________________________________
 
Odg: Motokultivatori

Magnet nije dobro postavjlen! :udri: Izvadi kajlu,pospi abrazivnim sredstvom osovinu (moze i sitan pesak) i obrci magnet na osovini da se konusi prilagode medjusobno,obrisi ih vrati kajlu ispravno postavi magnet metni novu elasticnu podlosku i zategni.
Kajla slozi samo da pokaze smer!!! :bravo: :bravo: :bravo:
 
Odg: Motokultivatori

kome treba uputstvo za IMT-506 neka otvara sledeće naslove:
1-Traktori
2.tehničke i ostale diskusije o traktorima,
3.Tehnička dokumentacija,radionički priručnici i katalozi reyervnih delova za traktore i ovde
imate adresu za skidanje pomenutog uputstva.

Pozdrav svima.
 
Odg: Motokultivatori

Mnogo Vam hvala za savet! Pokusaću ovaj savet. Jedino ne znam kako da sredim navoje na toj strani radilice gde je magnet. Mnogo su izlizani, skoro i ne drze maticu. To je neki sitniji korak od uobicajenog. Ako neko ima neki predlog..?!

Pozdrav!
 
Odg: Motokultivatori

trazi od nekog da ti da takvu nareznicu narezi ponovo navoj i kupi novu maticu . ako ni tako nemozes stegnuti onda mora da se kvari i na strug :cao:
 
Odg: Motokultivatori

I jos jednom, hvala. Strugar kome sam odneo kultivator ce to lepo navariti, ostrugati novi konus, nova matica i novi navoj, nova kajla i sklapanje. Kaze da to kosta 3,000.00 din, ako ne pronadje "dotrajale" delove koje treba zameniti ... :kisa: ::traktor1:: ::novac::
 
Odg: Motokultivatori

:D ne zaboravi kvalitetnu elasticnu podlosku i pritegnuti maticu :cao:
 
Odg: motokultivator imt 506sx

moguce da ti se motor previse greje,probaj da izduvas ili operes rebra za hladjenje na cilindru
 
Odg: motokultivator imt 506sx

Zaboju te pitam na elektrodama :udri:
Na osnovu toga ide dijagnoza
 
Nazad
Vrh