Ulje za motokultivator

Odg: Motokultivatori

kako nastelovati kvacilo na imt 506, zna li neko? nece da razdvaja i to ti je
 
Odg: Motokultivatori

ako si skidao magnet sa palenja kod 506 nisi vratio kako treba jer se sredina vadi i nije svejedno kako vracas a sto se pucanja tice moze ili platina ili kondenzator nije magnet
 
Odg: Motokultivatori

Tajfun010 je napisao(la):
epa ja cu danas da krenem sa rasklapanjem :udri: . samo jos jedno pitanje, onako okvirno kolko su te kostali svi ti delovi za kvacilo?
ma nesto smesno to su samo tri prstena .
u principu verujem da nisam nista ni trebao da menjam samo da ustelujem kako treba ali jbg nisam umeo i nisam bio dovoljno uporan
 
Odg: Motokultivatori

ja sam konacno resio moj problem, nije u pitanju bilo stelovalje kvciala nego ulje, sipao sam sae30 u menjac i nece da odvaja kvacilo pa to ti je, i posle mi rekose da ide sae90 i ja lepo zamenim ulje i probam i opet nece da odvaja. i onda se setim :ideja: da je na lamelama jos uvek ostalo sae30 i pocnem da kultiviram malo drzeci kvacilo svo vreme i posle par sekundi odvoji kvacilo i sad radi kao zmaj. ko bi rekao da ulje moze da napravi takav problem ali eto i to se desava
 
Odg: Motokultivatori

ako je to tacno ja sam najveca budaletina.stoji mi 2 god u supi jer sam digo ruke
bas cu da vidim sta sam sipao ali neznam kakve to ima veze lamele plivaju u ulju
 
Odg: Motokultivatori

pozdrav svima,
imam motokultivator imt 509 i jedan veliki problem sa menjacem ,dosta je bio neprecizan u saltanju i trebalo je u milimetar pogoditi koja je koja brzina,otvorio sam onaj gornji poklopac menjaca i tu ima jedna poluga koja treba da se stavi u otvore na donjim polugama,kada sam ponovo vratio poklopac menjaca sada moze samo u jednu brzinu i to po meni u trecu ,ne moze ni prva ni rikverc,ponova sam otvorio poklopac menjaca i stavi polugu u drugi polozaj i opet isto,samo sam napravio jos gore nego sto je billo pre moje "popravke" , najblizi majstor je 30 km udaljen i zauzet je sledecih 10 dana a sada idu poljoprivredni radovi. oko neko zna kako da resim ovaj problem neka javi, po meni treba onu polugu staviti u pravi polozaj na menjacu,ili ako neko ima semu menjaca neka stavi na sajtu,unapred hvala
 
Odg: Motokultivatori

imam ja neki iz svajcarske i zamislite na njemu pise tomos na nekom mestu neznam tacno ali zeza me nesto neradi kako treba sve lepo salta menjac mmotor super jak vuce nego stalno se gasi kad ima malo benzina i kad idem gore kad je na leru kao da vuce previse vazduha ali izgubio sam jednu diznicu u karburator to sam prepravio stavio sam nesto bzvz nije kupljeno i sada necu da se mucim da ga palim da mi se gasi tu a ehtra je za basticu !! sta da mu radim?? jel zna eko nesto?
 
Odg: Motokultivatori

E covece zbrzo si ga ko da te neko zateko u komsinici :nono:
sa tablice ocitaj proizvodjaca,zapreminu,marku karburatora iznjega bilo sta izgubis moras nadoknaditi odgovarajucim ili menjat karburator.
Iz opisa se vidi da ne poznajes takve motore i bolje nosi majstoru ::novac:: :ppozdrav:
 
Odg: Motokultivatori

kloki je napisao(la):
ako je to tacno ja sam najveca budaletina.stoji mi 2 god u supi jer sam digo ruke
bas cu da vidim sta sam sipao ali neznam kakve to ima veze lamele plivaju u ulju
samo zameni ulje, kazu da treba oko 450 grama da se sipa sae90 i to je to. i pusti ga da radi nesto ali drzi kvacilo svo vreme i da vidis kako ce da odvoji, u mom slucaju je prvio malo problema kad se ubaci u prvu jer i dalje nece da odvaja zbog toga sto je malo opterecenje na kvacilo u toj brzini ali je i to ubrzo leglo na svoje, i sad radi sve bez problema.
 
Odg: Motokultivatori

ivanhoe pisacu ti sutra a sa tim motorima stvarno neznam !!znam da ag teram naravno teram sta os ali nepoznajem uopste unutrasnjost i sistem rada !
 
Odg: Motokultivatori

ima itko uputstvo koe tražim od ovoga gore? stvarno mi treba... bio bih mu zahvalan ;)
 
Odg: Motokultivatori

Kome treba uputstvo za imt 506 neka stavi svoj imejl proslediću.

ako mozes majstore da mi posaljes to upustvo ako ti nije problem
evo mail milanv87@gmail.com

unapred zahvalan
 
Odg: Motokultivatori

imam Tomu V. 18.KS treba mi freza za njega Hvala unapred ako ima neko iz Vojvodine
 
Odg: Motokultivatori

pozdrav svima,

Vidim da postoji Uputstvo za IMT 506. Zamolio bih da mi neko pošalje, pošto mi je hitno potreban, unapred zahvalan.
mail sasa.plavsic@vesimpex.rs
 
Odg: Motokultivatori

Pozdrav svima!
Zamolio bih sve one koji znaju da kazu gde da "nadjem" sklopni crtez menjaca za motokultivator labin super specijal DM?
Trebam sad da menjam, gotovo sve na menjacu. Svakome ko bi mogao da mi pomogne, bio bih mu zahvalan, evo i moje e-mail
beni_shonline@yahoo.com
 
Odg: Motokultivatori

Ja imam neto od toga u PDF-u oko 20 mb ali neznam kako,može li dase javi šef ovog foruma da mu pošaljem na cd pa da on to postavi ne bih mogao svima pojedinačno da šaljem.Meni bi trebao radionički priručnik za Rakovicu 60.
Pozdrav svima od Zlatkovića iz Majdanpeka.
_________________________________________________Post je spojen: [time]1246088657[/time]_________________________________________________
Greška nije oko 20 nego oko 200 mb
 
Nazad
Vrh