Ulje za motokultivator

Odg: Motokultivatori

probaj kod OBERA u Backom Petrovcu on ti je ovlasceni servis za mio standard motokultivatore.
BROJ TELEFONA MU JE 021 780 747.
 
Odg: motokultivator imt 506sx

a imas jedan sraf na karburatoru sa unutrasnje strane,sa kojom stelujes mesavinu benzina i vazduha,probaj malo da ga stelujes ali najpre koje ulje koristis kada mesas sa benzinom?
 
Odg: Motokultivatori

pozdravljam sve
jedno malo pitanjce,na koliko se steluju ventili na IMT 509 kultiju, motor lombardini 450
ako moze neko da mi pomogne,neznam na koliko ide usis, izduv, malo su se razdrdali ::lose::
unaprijed hvala
 
Odg: Motokultivatori

Jel moze neko da mi kaze,kako idu brzine na motokultivatoru MUTA GORENJE KOSOR?
:zli:
 
Odg: Motokultivatori

Zdravo ljudi... Potreban mi je motokultivator za plastenik od 160 kvadrata... Sta bi mi preporucili, koji da uzmem i da li neko prodaje... Ako mozete stavite neku okvirnu cenu...
 
Odg: Motokultivatori

milanv87 je napisao(la):
Kome treba uputstvo za imt 506 neka stavi svoj imejl proslediću.

ako mozes majstore da mi posaljes to upustvo ako ti nije problem
evo mail dule_08@hotmail.com
unapred zahvalan
Post je spojen: [time]1266233362[/time]
_________________________________________________
 
Odg: Motokultivatori

Bilo bi lepo da se predstavite u odgovarajucoj temi pa onda nastavite sa diskutovanjem.Takva su pravila. :cao:
 
Odg: Motokultivatori

pozdrav svima. moj kum ima motokultivator MIO STANDARD OSIJEK sa HONDINIM 844 motorom zapremine 67 ccm i potreban mu je klip precnika 49 mm ako neko zna gde moze da se kupi neka javi unapred zahvalni. :cao: :cao: :cao:
 
Odg: Motokultivatori

pozdrav svima!

imam jedan problem> ukrali su mi motokultivator (IMT 509) i nedaleko od moje kuce razmontirali motor, menjac i rucke. Motor, tockove i rucke sam nasao ali nema nigde menjaca. Da li je to moguce negde kupiti polovno/ novo i koliko ce me to kostati? Ako neko zna neka javi.

zahvaljujem svima i jos jednom pozdrav jer sam nov ovde :)
 
Odg: Motokultivatori

Dragi prijatelji,
Imam jednu nedoumicu, odnosno skoro sam nabavio motokultivator iz nemacke marke HAKO L152 L, 148 cm3, 6 KS i jedino sto sam dobijo kao informaciju je da trosi bezolovni benzin, pa me zanima dali neko zna da li trosi mesavinu i u kom razmeru, kao i da li eventualno u Srbiji postoji nekakav servis i prodaja rezervnih delova. Ukoliko neko ima i nekakva iskustva sa ovim motokultivatorom molio bih za te informacije, kako se inace pokazao u praksi.
Hvala unapred i pozdrav.
 
Odg: Motokultivatori

DISA proveri ako u motoru ima ulja za podmazivanje motora onda je cetvorotaktni motor i on ne trosi mesavinu benzina i ulja. Ako trosi bezolovni onda najverovatnije ima katalizator u tom slucaju mora da trosi bezolovni benzin znaci proveri ima li ulja i znaces sta trosi.
 
Odg: Motokultivatori

Pozdrav ljudi :cao: Imam IMT 506, skoro nov, zapravo star 2 god, ali slabo je radio, ma nema ni 10h rada... Imam sve prikljucke za njega ukljucujuci i raoni plug. E sada mene zanima vredi li da pokusavam time da orem bastu, par ari, nista specijalno, nego cisto da se ne mucim riljajuci? Ako ima nekog ko je orao ovim kultivatorcicem neka napise malo o tome kako da nastelujem plug i slicno, posto mi ocigledno ne ide :) Inace na brdovitom sam terenu, jug Srbije... Pozdrav svima!
 
Odg: Motokultivatori

milanristicks je napisao(la):
usisni i izduvni idu na 0.20
Odavno nisam bio ovde ali stelovanje ide na 0.25 vruc a 0.30 hladan to su fabricke brojke 0.20 bi bilo puno tesno i moglo bi dovesti do veceg pregrevanja motora posebno na letnjim temperaturama koje su jako visoke.
 
Odg: Motokultivatori

Jaguar pogledaj na sajtu lombardini LDA451 videces sta tamo pise ja nikad nisam satime imao problem.
 
Odg: Motokultivatori

milanristicks je napisao(la):
Jaguar pogledaj na sajtu lombardini LDA451 videces sta tamo pise ja nikad nisam satime imao problem.
Kao sto si sam napiso 451 ovde je bila rec stelovanje za motore LDA 450
 
Odg: Motokultivator IMT 506sx

Evo da ja pitam, koje je ulje preporucljivo? Ja sam koristio ono stihl-ovo koje koristim i za testeru, samo u vecoj razmeri, tj 1:30... Jel to ok?
 
Odg: Motokultivatori

nemam nameru da se ubedjujem u lombardinijevom katlogu iz 1973 godine navedeni su motori LDA 450 , 451 ,i LDAL80 i u njemu pise da je na sva tri motora zazor ventila isti. motori 450i451 imaju454cm3 aLDAL80 402cm3 i LDA510 510cm3 i za sve motore su tolerancije i zazori isti. Neznam druze odakle ti podatak za tako veliki zazor ventila,ja sam prilicno sklopio tih motora i svi rade dugo i bez problema.
 
Nazad
Vrh