Galenika fitofarmacija pšenica KWS pšenica 2018
Strana 2 od 81 PrvaPrva 12341252 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 40 od 1612

Tema: Chat u ovčarstvu i kozarstvu 2

Banned
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Poruka
    2,284
    Zahvalio se
    519
    Zahvaljeno 333 puta na 194 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Serbanac ostvorena je tema "chet u ovcarstvu 2" jel je predhodni popunjen verovatno zbog opterecenja.

Banned
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Poruka
    1,097
    Zahvalio se
    334
    Zahvaljeno 497 puta na 221 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Dje si skolarac sta se radi,sta je soumijem jel ziv.Imali li kakvih novosti

Banned
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Poruka
    1,632
    Zahvalio se
    226
    Zahvaljeno 347 puta na 241 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ako ima trave pustaj na pašu rano ujutro pre 5sati. I popodne kad zahladi pa do mraka. Nema potrebe da im kosiš.

Banned
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Poruka
    3,077
    Zahvalio se
    332
    Zahvaljeno 581 puta na 321 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ma soumi ekonomista mora da racuna da li je bolje da se bavi svinjarstvom,prasici su do 300 din vec duze vreme:):)

Zaslužan član vojvođanin avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Poruka
    3,692
    Zahvalio se
    844
    Zahvaljeno 770 puta na 468 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Samo se vi zaj******te sa šoumijem.On raducka kod Dačića na ekonomiji, možda će da dobije neko ministarstvo.
    Poslednji uredio vojvođanin; 07-07-12 u 14:45.
    Nisam tačan, al" sam efikasan

Član
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Poruka
    2,489
    Zahvalio se
    116
    Zahvaljeno 283 puta na 251 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ja svojim kosim i jedu bez problema nikakvi tegoba nemaju

7. Sledeći korisnici su se zahvalili korisniku Petrovo na ovoj poruci:

zarius011 (07-07-12)

Banned
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Poruka
    2,284
    Zahvalio se
    519
    Zahvaljeno 333 puta na 194 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Hahaha,bio somi prekljuce kod mene dosao nekim motorcetom i kad je krenuo nije mogao da upali,morao taxijem da se vraca,propao je ko m*** kroz iscepane gace. Vojvodo prebacuj ovo u chet. :)

Član
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Poruka
    2,489
    Zahvalio se
    116
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Sad se vratio od komsije izgorela mu skoroz stala za muzne krave sva sreca niko nije stradao i grla su sva spasena

Zaslužan član vojvođanin avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Poruka
    3,692
    Zahvalio se
    844
    Zahvaljeno 770 puta na 468 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Šta bi....struja ili ljudski faktor?
    Nisam tačan, al" sam efikasan

Član
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Poruka
    2,489
    Zahvalio se
    116
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Kazu da su elektricni vodovi napravili pozar jer je stala vecinom bila drvene konstrukcije i bale sijena koje su gorele kao benzin inace brat od tog komsije je moj kum policijajac kaze da je pozar izbio nakon muze i kada su krave istjerane na pasu sva sreca traktor je izvucen dok je sve ostalo za pola sata izgorelo

---------- Poruka napisana u 13:41 ---------- Prethodna poruka je at 13:37 ----------

Пожар прогутао фарму

---------- Poruka napisana u 13:45 ---------- Prethodna poruka je at 13:41 ----------

eto i snimak sa terena

Član zarius011 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Poruka
    535
    Zahvalio se
    135
    Zahvaljeno 88 puta na 70 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    za par minuta sve izgori, hvala Bogu da je stoka spasena i traktor! Uzas, sta sad da covjek uradi, ako nema u steku dosta para eto velikog problema! Danas vidio kako izgleda stala kod covjeka (jednog od najvecih nakupaca stoke kod nas) . Uslovi su za stoku ideal ideala. Za dvije stale je iskesirao 150 000 KM. A pored stale je uredjen travnati teren kao park, sa ukrasnim drvecem. Nevjerovatno, uredno, cisto, ma extra!

Banned
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Poruka
    1,097
    Zahvalio se
    334
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Danas vidio kako izgleda stala kod covjeka (jednog od najvecih nakupaca stoke kod nas) . Uslovi su za stoku ideal ideala. Za dvije stale je iskesirao 150 000 KM. A pored stale je uredjen travnati teren kao park, sa ukrasnim drvecem. Nevjerovatno, uredno, cisto, ma extra![/QUOTE]

Eeeeeeeee nakupci,retki su proizvodjaci koji uloze u stalu 75000 evra.Ne cudi me da ima i golf teren.To ti je bolest naseg doba,samo trgovci i spekulanti uspevaju.Sve trreba vratiti na komunizam,kad ce ovaj sto mu je izgorala stala da ulozi tolke pare,vidis da mu je sve bilo od okoraka

Banned
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Poruka
    1,632
    Zahvalio se
    226
    Zahvaljeno 347 puta na 241 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citiraj Citiram: MIRKOPOZEGA Pogledaj Poruke
    Danas vidio kako izgleda stala kod covjeka (jednog od najvecih nakupaca stoke kod nas) . Uslovi su za stoku ideal ideala. Za dvije stale je iskesirao 150 000 KM. A pored stale je uredjen travnati teren kao park, sa ukrasnim drvecem. Nevjerovatno, uredno, cisto, ma extra!
    Eeeeeeeee nakupci,retki su proizvodjaci koji uloze u stalu 75000 evra.Ne cudi me da ima i golf teren.To ti je bolest naseg doba,samo trgovci i spekulanti uspevaju.Sve trreba vratiti na komunizam[/QUOTE]
    jel kolhoz ili solhoz il možda radna zadruga? Nema od tog posla ništa jer nago ostrvo nije više u funkciji.

Član
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Poruka
    2,489
    Zahvalio se
    116
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    stala jeste bila skromna nema sta ostale su samo cijevi gdje su se krave vezale i metalni stubovi koji su nosili grede krovna konstrukcija od bora ispod krova borovi okorci okolo opsiveno brodsim podom i najlon ali sto je najgore nemas vise ni to ostalo samo laktofris zidana prostorija gdje mlijeko ali sva sreca traktor belarus jedan on najnovijih modela mada i ovaj covjek je bio u dugovima ovo ga je bas unesrecilo

Član zarius011 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Poruka
    535
    Zahvalio se
    135
    Zahvaljeno 88 puta na 70 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Pa eto, ovi sto sam danas bio kod njih su bogati da ni sami ne znaju koliko para imaju.A uzgajaju po 400 bikova za klanje, a naravno i nakupci su uz to.A nesreca ce uvijek na onog ko nema para i ko se bori da prezivi!

Član bato87 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Poruka
    1,236
    Zahvalio se
    303
    Zahvaljeno 665 puta na 266 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Kod mene ovih dana samo taj rad View My Video pre 45 min dosao kuci dovozio slamu sada pravac krevet.

18. Sledeći 2 korisnici su se zahvalili bato87 na ovoj poruci:

milossoumi (09-07-12), Sika (08-07-12)

Banned
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Poruka
    878
    Zahvalio se
    176
    Zahvaljeno 237 puta na 149 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Tu je Somi,pozdrav kolege,samo mnogo posla,a nikako net da prebaci na farmu,da poskidam letinu pa ce se cujemo,stado je dobro,sve ide kako treba.Ima li neko pojma ko prodaje elektricne mreze za ovce 1,2m visine kod nas?Psenica je dala 83-84 dzaka sa manje od 70 ari,ovas ce biti dobar ima ga 1,3-1,4m u visini i klas ko grozd,nikad takav nije bio ima malo polego na par mesta,al beznacajno,kukuruz postavljam sliku da vidite cudo,5 jula odseca i pustio metlice,seno (mesavina) sam uhvatio extra,visak prodo na farmu,meni ostavio 500 bala i opet bice i druge trave,tako da sam do sledecg leta miran,baliro sam nesto ovsa i grahorice70 bala,i ciste lucerke 100,tako da ce ovcice uzivati zimus.Materijal sam kupio za objekat al nikako da pocnem,te posao,te vrucine,bice i to valjda,da spremim ovcicama hrane pa cu lako,na pasi su,uzivaju,pusticu i te slike za neki dan.

20. Sledeći korisnici su se zahvalili korisniku milossoumi na ovoj poruci:

entuzijasta (09-07-12)

Član bato87 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Poruka
    1,236
    Zahvalio se
    303
    Zahvaljeno 665 puta na 266 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Sajt www.dodaj.rs je ponovo u funkciji, sve slike se ponovo nalaze u svojim tema i ponovo ga mozete koristiti za postavljanje slika.

Banned
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Poruka
    1,097
    Zahvalio se
    334
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    [QUOTE=milossoumi;538612]Tu je Somi,pozdrav kolege,,ovas ce biti dobar ima ga 1,3-1,4m u visini i klas ko grozd,nikad takav nije bio ima malo polego na par mesta,al beznacajno,

I Kod mene je jako dobar al poleglo jedno 15%(al nekako cudno nije povaljan skroz vec nesto na pola),preterao sam sa kolicinom semena,jer sam sejao prvi put pa reko nece nici kako treba.

Banned
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Poruka
    878
    Zahvalio se
    176
    Zahvaljeno 237 puta na 149 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ciklon je zakon ako nema sejacice,i strogo po meri,i ja sam tako se zeznuo par puta,pa mi ostalo sitno zrno.

Strana 2 od 81 PrvaPrva 12341252 ... PoslednjaPoslednja

Dozvole pisanja

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete odgovoriti u temi
  • Ne možete postavljati atačmente
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •  
Svi postovi su vlasništvo njihovih autora. Poljoinfo.com ne garantuje tacnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo cijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju izmedu registrovanih clanova.