International

ma nevredi 1000 eura
_________________________________________________Post je spojen: [time]1237744822[/time]_________________________________________________
pa zar nisu ti traktori sadasnji CASE?
 
ja rekoh da nije do ulja. ima neki mehanički kvar nekog ventila, a ako mu kočnice idu preko pritiska hidraulike onda mora da ima takozvane 'bombe' ili akumulatore rasterećenja kočnice (boce koje se pune azotom na pritisak 25-40 bara), koje služe da kada pustiš pedalu kočnice popusti pritisak u kočionom sistemu i da se vrati ulje u menjač.
 
GENIC svaka cast upravu si nije do ulja!!hvala tyi puno pozzz navodni gazda covek nezainteresovan kad je hteo da ispusti ulje da stavi ovo sto ste vi rekli video je da nije bilo ni 5L ulja mislim stvarno svaka vam cast i hvala!!!
 
international traktori su neunistivi kaze jedan majstor u mom kraju koji je popravljao model international 1586 i radio remont motora na 18000sati sto ce reci da su ti traktori jako dobri i kvalitetno napravljen pa ko ima nek uziva raditi sa njima :ppozdrav:
 
sipao je covek ATF ulje cemu sa se ja protivio nije mi verovao i eto mu opet problemA!! sad mi opet kaze da vidim sa vama sta ide recicu mu sipa sae 10 30w i da nebrine mislim trebao je da poslusa al nije!!!
 
kod mene u J.D sipam hidrol 46.To ulje mu sluzi za menjac,hidrauliku,kocnice,volan odnosno sve sem motora
 
Moj Internacional kupit prije dva mjeseca
99e0c9.jpg
[
2i8gcax.jpg
 
Ako moze da mi posaljes sliku da vidim kako je postavljena.Kod mene je linijska.
 
Dečki, što se tiče pumpe, neznam točno na koji model mislim oko 70-80ks, paše pumpa od kadeta dizela neznam točno 1.6 il 1.7, prije par godina kolega je imao problem s pumpom, i bošista mu reko da nabavi od kadeta i samo su ju preštelali, po izgledu su iste, i paše na šaraf. Tako je i napravio..
 
ja imam od nedavno internacional 844,on je 84 ks.interesuje me ako neko zna da mi kaže koje ulje se sipa u menjač a koje u hidrauliku.menjač mu je sinhroni tako da neznam ništa o njemu koja se ulja koriste za te traktore.traktor je inače 85-to godište
 
Nazad
Vrh