International

Idemo ispočetka
f295132cb5b8fa3cf487e01bdbf7de06.jpg


Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 
Da li neko ima shemu diferncijala od IHC 844XL? Ako ima bio bih zahvalan da je obajvi ovde. Hvala unaprijed
 
Poslao sam ti na PP nesto jos bolje, vrlo detaljno radionicko uputstvo za mjenjac za 844 sa svim semama, rezervnih dijelovima, oznakama, mjerama i podesavanjima, cak i crtezima vratila sa tolerancijama, mjeram na caurama, mjera u zupcanicima, momentima pritezanjima, mjerama za podesavnje konusno-tanjirastog para u diferencijalu.....sve to za sve varijante mjenjaca. Pride ima i slike kako se to sve radi.

Jedini problem je sto je sve na njemackom, ne znam znas li dovoljno jezik da se mozes snaci.

Dobra stvar je to sto je dzabe :)

Gdje to jos ima?
 
Poštovani forumaši, da li možda neko ima iskustava sa problemom oko kardanskog vratila na ihc-u? Problem je taj da se kardan prilikom puštanja kvačila ne pokreće, bukvalno je blokiran, i jednostavno gasi motor. A na leru vratilo može da se vrti rukom. U pitanju je ihc 745

Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
 
Pozdrav svima. Da se pohvalim da sam kupio International 845XL. Hteo sam Zetora, ali u toj konjaži nema kvalitetnog Zetora. Jedino 7745, koji je papren.

Nadam se da sam dobro uradio što sam uzeo International. Traktor je fenomenalno očuvan. Sve mu je na mestu i sve radi. Slike uskoro, kad stigne kući.
 
Zdravo svima. Prošlo je neko vreme sa traktorom i mogu reći da je odličan. U kabini tih, a snage na pretek. Medjutim, malo je povelik za mene. I imao sam neke druge ideje za njega, koje sad ne mogu da ostvarim, pa sam rešio da ga prodam, ili menjam. Trenutno mi je New Holland na spisku, ali sve mislim da ću uzeti lošiji kvalitet od ovog.
 
Poštovani forumaši, vidim da tema miruje duže vreme, da li neko možda zna ili ima u znanju kakvo je stanje za rezerne delove boš pumpi, konkretno za ihc 1055xl, i ko ih radi?
Ili možda znate neku zamenu za istu?

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Требало би да је то стандард и да њу свако може средити. На њој пише које произвођач и модел и то еј довољно да озбиљан сервис када има тај податак може да је среди...
 
Sta bi moglo da bude, nece da iskljuci prednju vucu kad se zagrije ulju
, dok je hladan radi dobro kad se zagrije nemoze iskljucit
Case internstional 1056
Ako ga vozim citav dan i ne ukljucim vucu nece se sama ukljuciti a ako je ukljucim samo jednom kad se ugrije nakon nekih sat dva rada nece da iskopca dok se ne ohladi
 
Nazad
Vrh