Problemi sa krticama

Mamicu im,moj komsija ih saceka motikom i mogu vam reci da je vrlo efikasan...
 
za krtice nema boljeg i humanijeg reshenja od gasova sagorele meshavine,. najbolje je da iz auspuha agregata crevo stavite u tunel gde ima krtica.i nek se nadimi jedno pola sata i problem je resen kod mene je to uspelo. osetile su miris paljevine i otishle kod komsije hahaha
 
ja sam krtice podavio vodom ,odvrnuo slavinu i ubacio crevo u rupu i resen problem za sad, preselile su se kod komse neke pa ih sad on ganja :D

nego nije ti losa ideja sa izduvnim gasovima ,to cu i ja da uradim ako se vrate :zli:
 
@jhona DERU dobar ti je to izum ako je flajka od radze postace ti krtice alkosi :ppozdrav:

nego imam ja jednog macka koji ceo dan presedi u plasteniku i hvata i jede rovce :D
ove godine cu ga snimim na delu pa cu postavim :D
 
Nemoj da snimaš, bolje ti to razmnožavaj, možeš biznis da napraviš :haha:
 
nece ti valjati u glistenjaku ovaj moj stos,pa da vam izpricam kako ja radim.Uzeo sam butan bocu stavio sam jedno crevo,napravio sam malu rupu tamo gde mu put vodi (ne tamo gde izgura zemlju)stavio sam crevo u onu rupicu sto sam iskopao,zatrpao sam oko creva sa malo zemlje i pustio butan gas 10-15 min.Nakon toga pomirises malo dalje onaj njegov put, i ako osecas gas sigurno ces ga ugusiti,samo u istu rupu treba na vise mesta da se pusti gas(kada izvadite crevo nemojte da zaboravite da zatrpate rupice sto napravite za crevo)izvinite za pravopis
 
Ja to kod mene rešavam sačmarom. Sednem pored rupe na oko 2m puška na gotovs i čekaj, ladno pivce pored men , kad da znak da je tu tras i ulov uspešan.
 
eeevooo reššššenjaaa (što bi rekao Radovan III)
ja lijepo uzmem flašicu plastičnu od o,5 lit,prepolovim je po dužini,pa u tu polovinu naspem
bezolovnog i sve to položim u kanal na početku krtičnjaka..i potpalim. (a preko toga stavim komad lima i pritisnem betonskim blokom,) eksplozija se širi svuda po njihovim kanalima....
i tu više nema ni k od krtice
 
:ppozdrav: Meni je ostalo nešto petardi od nove godine. Razgrnem iskopanu zemlju,potpalim,ubacim u rupu i buuum. :zli: Neznam dal je zbog toga al kanda sam ih malkice potprašio, nama ih već neko vreme od tada.
 
profan probao sam ja to al neradi baš ... za par nedelja evo ih opet , postoje i neke kao petarde koje se ubacuju u rupe i puštaju dim - gas neki kojim ih teraš al samo an nekih 15 dana znači i posle tih petardi - gasnih se vraćaju ... :nono:
 
jhona DERU je napisao(la):
profan probao sam ja to al neradi baš ... za par nedelja evo ih opet , postoje i neke kao petarde koje se ubacuju u rupe i puštaju dim - gas neki kojim ih teraš al samo an nekih 15 dana znači i posle tih petardi - gasnih se vraćaju ... :nono:
I pre 15 dana se vrate... ::lose:: Vise sam se ja otrovao od tog dima nego one, nenormalno dimi, dok nisam ubacio u rupu bio je oblak iznad mene
 
Gde ste kupovali te kuglice i posto su? Da li je to dozvoljeno da se koristi pa ih ima u redovnoj prodaji ili ne?
 
Nazad
Vrh