Drljače

phoenixfendt

Banned
Učlanjen(a)
22 Feb 2009
Poruka
1.425
evo teme o drljacama,koje koristite kakva su iskustva kako rade?
ja koristim 4 krilnu drljacu za peglanje zemljista i vucem ju sa zetorom 5211
 
Odg: Drljace

i ja bih izbacijo moju iz upotrebe ali cale neda :nono: ipak ja vise volim rad sa spremacem nego sa drljacom ali nekad je bolje ici sa drljacom prvi prolaz posebno ona teza zemljista pa onda spremacem,ali i drljaca je dobra nikad neznas gde i kad ce ti zatrebati.... :ppozdrav:
 
Odg: Drljace

Zato sto u proleće uletim setvospremačem i u jednom prohodu spremim za setvu.Na leto u ugar imam vučnu tanjiraču sa rotorima i u jednom prohodu završim ugar,bude ravno i sitno.Drljača ne može da zatvori razor,ne može da podigne tragove jedino je dobra za detelinu.
 
Odg: Drljace

ja imam 4krilnu sa njom zatvaram oranje,drljam kukuruz,zito,sa njom mogu da za sat vremena podrljam 10hektara zita i dobro obavlja svoju funkciju.
 
Odg: Drljace

sta mislite za ovbo nasos am za 65000 din drljacu pet krila:haha:??polovna ali ovarbana i menjani oni kolci ili te zubi
 
Odg: Drljace

@kombajner
Jel si takav i kombajner kakav si na tastaturi? :haha:Daj malo pazi na pisanje potreban nam je da prvo dešifrujemo poruku pa onda da shvatimo sta si hteo da napišeš.
 
Odg: Drljace

ma izvinite kucam mnogo pa pobrkam prsti idu brze nego sto treba i dodje do kurslusa :naso sam drljacu 5 krila za65000din polovna ofarbana i menjani zubi dali da je kupim:haha:
 
Odg: Drljace

pa nova drljaca 5 krila tupanjcova sa valjcima kosta oko 1000e
e zzivica s kojim traktorom ti vuces drljacu kad za 1 sat uradis 10 hektara?zar nisi pogresio malo kojom brzinom ides??ja sa zetorom drljam drugi prolaz 1 jutro za 12 minuta a ti?
 
Odg: Drljace

za koliko novca ako nije tajna:haha:i kako da ubacim slike nek mi neko pomogne da vidite malo moje masine da imate u vidu sta pricam
 
Nazad
Vrh