Drljače

Zamolio bih nekog ko ima obicnu laku drljacu sa rotorima,ako moze da slika rotore,tj.,onaj deo koji se drzi za ram drljace i jos ako moze slika gde bih mogao videti kako je odradjena osovina sa lezajem na krajevima rotora.
Hvala unapred :ppozdrav:
 
Ima moj komšija vuče je sa BLR 892 kada je upoređivao na istoj njivi sa teškom drljačom skoro da i nije bilo razlike jedina razlika je bila što su se tragovi traktora iza njega malo više poznavali nego iza teške,ali po rečima obojice to je tako malo skoro neprimetno.
 
Ima moj komšija vuče je sa BLR 892 kada je upoređivao na istoj njivi sa teškom drljačom skoro da i nije bilo razlike jedina razlika je bila što su se tragovi traktora iza njega malo više poznavali nego iza teške,ali po rečima obojice to je tako malo skoro neprimetno.
Od koliko je metara zahvat?
 
Ostaje montaža i da zatvore zimsku brazdu:osmeh:
img0012.jpg
img0013.jpg

img0014.jpg
 
t7jsao.jpg


2pypz4i.jpg

Danas stigla poluteska od 4m vucice je mtz82sa udvojenim tockovima, drugi prohod posle vestaka novi 820 mnogo sam se dvoumio dal ovu ili onu od 5m zahvata ,posto imam dosta ritske svakakve po tezini njive ipak sam se odlucio za ovu, racunam brze ce ici leplse uradi posao:sta:
 
Ja isto razmisljamzam za 952 dal uzeti takvu ili od 5 meteri,bas zbog rita,nego posto je ta od 4 ,ona je od 5 valda 2100.ja mislim da nisi pogesio,.Da prave od 4.5 nebi razmisljo.ovako neznam.
 
@kristal
1750e je jel?
Jel jos i pdv ili je to sa pdv-om?
Nema pdv za kes ,znaci 1750 u dvoriste.Mozda bi i mogla ta od 5m ali tu bi vec i milicija imala posla zbog sirine
Stvarno je uradjena kako valja, utegnuta onako bas kako treba,prijatno sam se iznenadio, jer imam na zalost losa iskustva sa bivsom maloprivredom
 
Nazad
Vrh