Drljače

Ne znam tacne dimenzije,ali ako vam je ram od cevi 40x40 gornji kraj,jedno 5cm,gde je matica je okrugao,lako se prepoznaju
 
Imam jedno pitanje za clanove koji imaju takve drljace-traktore ili imaju iskustva...
Interesuje me da li bi rus 892 ravan most, mogao lepo da radi sa poluteskom drljacom tupanjac (dupli rotor, daska, 25x25 klinovi, 1200kg) od 4,7m ili mu je maksimala ta od 4,2m?
 
Ali nije dobio konkretan odgovor na njegovo pitanje!
I mene zanima, odnosno u dilemi sam da li ce Ursus 904 moci bez vecih poteskoca da vuce 3.5 m Futog drljacu isto sa 2 rotora, dasku, klinovi 2.5 x 2.5 i oko 1070 kg?!
 
Koja je duzina klina?

- - - - - - - - - -

Ne znam koliko vam znaci,ja sam sa kinezom 120 ks vukao tupanjac tesku 4.4m ali knap,moj drugar iz dobrice istu tu vuce sa kinezom 130 ks 5 km brze od mene. Sve zavisi od zemlje
 
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
 
Imam jedno pitanje za clanove koji imaju takve drljace-traktore ili imaju iskustva...
Interesuje me da li bi rus 892 ravan most, mogao lepo da radi sa poluteskom drljacom tupanjac (dupli rotor, daska, 25x25 klinovi, 1200kg) od 4,7m ili mu je maksimala ta od 4,2m?
Nebi mogao da radi sa tom 4,7 cak je i 4,2 problematicno,ta kilaza nije od poluteski vec nesto srednje tesko,meni je od 4 metra knap sa klinovima 25 x25 i tezinom1000 kg,za rusa 952,treba sam uzeti 3,7 da ima rezerve snage,,imas slike u temi teske drljace.
 
Ne moze da je zakaci 539, imaju fabricke rupe da se stave manji bolcni.. Ali ne moze je 539 ni vuci, preveliko je to za njega...
 
Nazad
Vrh