Drljače

Taj na sajtu vuce drljacu od 6m ne od 5m.

Moja greška, upravu si frenky.

Ovako Agromerkur Ada 3,2m 3300e sa dva reda rotora.

Tupanjac, poluteška 4 m sa jednim redom rotora i hidraulicnim sklapanjem, 1750e u toj kombinaciji bih možda mogao da je vučem, doplata za drugi red valjaka i dasku je 550e, sve + PDV.
 
Da li bi LTZ T40 AS mogao da vuče polutešku drjaču 4m, Tupanjac Futog ?
Na sajtu vidim da 892 vuče 5m, polutesku.

Agromerkur Ada ima u ponudi drljaču od 3,2 m, 1050 kg, potrebna snaga od 60-80 kg.
Zemlja kod nas nije teška za obradu, ali ne znam da li njihova drljaca spada u poluteske ili teske.

Ja imam Cenejsku od 3 metra i 800 kg i veruj mi da mu nije ni malo svejedno.Da sam na tvom mestu,ne bih razmisljao o tome.
Ovo je Dubica od 1100 kg,prednji tockovi su mi bili non stop u vazduhu u transportu.Proceni sam da li T 40 moze da vuce.
 
Ja imam Cenejsku od 3 metra i 800 kg i veruj mi da mu nije ni malo svejedno.Da sam na tvom mestu,ne bih razmisljao o tome.
Ovo je Dubica od 1100 kg,prednji tockovi su mi bili non stop u vazduhu u transportu.Proceni sam da li T 40 moze da vuce.

Hvala kolega, onda verovatno Tupanjac ,laka, 4m sa rotorima, a na ove ću brzo da zaboravim. :sjasi:
 
Agrofour Futog, poluteska 3m sa jednim redom rotora i bez daske 1200 e. Klinovi 25x25, krila od cevi 50x50, a ram cevi 60x80. Nisam pitao za tezinu a ni za potrebnu snagu traktora. Po meni preko 75 ks. bi trebalo da je vuce.
 
Moja greška, upravu si frenky.

Ovako Agromerkur Ada 3,2m 3300e sa dva reda rotora.

Tupanjac, poluteška 4 m sa jednim redom rotora i hidraulicnim sklapanjem, 1750e u toj kombinaciji bih možda mogao da je vučem, doplata za drugi red valjaka i dasku je 550e, sve + PDV.

Koliko ima kg poluteska Tupanjceva od 4m da li si mozda pitao?
 
Agrofour Futog, poluteska 3m sa jednim redom rotora i bez daske 1200 e. Klinovi 25x25, krila od cevi 50x50, a ram cevi 60x80. Nisam pitao za tezinu a ni za potrebnu snagu traktora. Po meni preko 75 ks. bi trebalo da je vuce.
Ti iz Agrofoura su lošiji po kvalitetu od Tupanjca sa kineskim lancima i cilindrima nisu oni đžabe jeftiniji
 
Dali netko zna di ima na kojoj web stranici povoljnih klinova za drljaču mogu biti ravni ili blago povijeni napred dimenzije 25x25 mm sa M 16 vijkom?
Gdje su naj povoljniji, dali ima u Rumi ili Šidu i pošto su?
 
Na vasaru u Debeljaci polu teska drljaca Tupanjac 4m bez daske i sa jednim redom rotora 1700€, za duple rotore placa se 100€ po rotoru.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh