Drljače

navojne sipke 4,0 kvaliteta i povarene matice :haha:
zar netreba da su rotori manjeg precnika pa da se brze vrte?Ili kao na mamutu jedan veci jedan manji? :ppozdrav:
novitete radi grupa inzenjera i to se projektuje i ispituje godinama,kanda ovde savete daju ispred radnje a varove su radili pocetnici sa co2 koji puno guRaju zicu
Sve sto si napisao, plus nema nikakvo bravljenje krila pozadi, sve je na bolcnu a i ono napred je skoro nista. Ovo je kao kopija Agrofura, to sam sve video jos kad sam ja kupovao drljacu, i bez razmisljanja sam uzeo Tupanjcevu.
 
tupanjac je najaci,pratim sve na sajmu u N.S. i plan mi je kupiti njegovu
ovo su sve blede kopije
 
navojne sipke 4,0 kvaliteta i povarene matice :haha:
zar netreba da su rotori manjeg precnika pa da se brze vrte?Ili kao na mamutu jedan veci jedan manji? :ppozdrav:
novitete radi grupa inzenjera i to se projektuje i ispituje godinama,kanda ovde savete daju ispred radnje a varove su radili pocetnici sa co2 koji puno guRaju zicu
Odrvatni su ti komentari postali!
 
hahahha,znaci i tebe je cimao :haha:
sve kao niko ne prati forum a iz ćoška vrebaju :ppozdrav: posalji mu poz. i reci da sam pregledao ponovo slike i zakljucio sam da su mu masine super sa navojnim sipkama iz gvozdjare
Nije mene niko cimao,ali kazem kako su ti komentari postali odvratni.
Umesto da pohvalis ili bilo sta,odmah brdo kritika.
 
Nije mene niko cimao,ali kazem kako su ti komentari postali odvratni.
Umesto da pohvalis ili bilo sta,odmah brdo kritika.
ajde evo pohvalicu ga
Varovi su mu super,majstor varilac je imao odlican var gde je potrefio malu amperazu sa velikim protokom zice.Kineske navojne sipke je uspesno upario sa maticama koje predjasni majstor uspesno povario na neku nebesku konzolu.Secam se i nekog Davidovićevog placenog termina pa uspevam uz pomocog tog bloga da zakljucim da mu i dalje sestra super farba :ppozdrav:
 
Kako se "vode" cetvrtasti profili od kojih se prave klinovi ?
Interesuju me ako postoje 22*22 a ne znam pod kojim nazivom se to trazi na sveznajucem Guglu.
 
Ja mislim mikser da su mu rotori isti ko kod mene na na agrofuor velicina,,evo slike pa uporedi,,ovi moji rotori se jos nisu nikad napunili zemljom a drljana je bas vlazna ritina,,,
2192p8h.jpg
...
2gsfhjm.jpg
..
ao0w39.jpg
 
Kako se "vode" cetvrtasti profili od kojih se prave klinovi ?
Interesuju me ako postoje 22*22 a ne znam pod kojim nazivom se to trazi na sveznajucem Guglu.

Idi na http://www.strojopromet.com/katalozi-po-kategorijama/
pa onda skini katalog "crna metalurgija" i tu u pdf imas na 10 strani za te profile , 22 x 22 ti je standardna dimenzija a imas i celike od kojih se rade, pa takve onda gledas. Kod nas prodaju na kg , pa imas u tabeli tezina po kg , za tu dimenziju ti je 3,8kg , pretpostavljam da neko ovdje zna koji bi celik isao za klinove , pretpostavljam Č1531.

A navodno sve u katalogu imas i u Srbiji , 6 trgovina.
 
Ako ne bude neka bas povoljna uredba pravicu "sam" drljacu i isao bih klinove 22*22mm, a rotore skinem sa spremaca 3m i samo na 3 bolcna zakacim za drljacu po potrebi. Jeftino, a sluzice svrsi.
 
Tomislav n
Ovu sliku sto si okačio od drljace u radu je teško govnanje od posla. Dva krila koja su u naspram traktora kao da skidaju 10cm zemlje i jos ne pokrivaju tragove ,sve nekakvi jarkovi ostaju iza nje.
 
Kolega ima tesku drljacu od 4 m B.Dubica. Vuce je valtra od 135ks. Od kada je nju uzeo vise ga sa spremacem nisam sreo. Ali sve polazi od oranja , gde sve svoje njive poore valjano da je to milina videti. Plug stariji neki rabe albatros 3 glave obrtac,ore covek bez tocka sa njim neverovatno lepo kako to izgleda. Ali cim vreme dozvoli drljaca, ako je leto, posle garenja odma pegla drljacom. Neradi covek mnogo zemlje ali su njive bas za primer u ataru.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh