Cisterne za osoku

Nije problem,placena 1400e.Pored toga jos par hiljada za prevoz
E sad ja sam uzeo jos kontrolno oko,sigurnosni ventil,jos dva metra gumenog creva da nastavim ovo sto sam dobio sa cisternom(dobio 4metra)i mozda cu morati da zamenim i ventil za podmazivanje jer ili kaplje puno ulja ili nece uopste
 
Koja se pumpa bolje pokazala muljna ili vakum pumpa? Imam u planu da kupim cisternu od 6000L tandem osovine. Treba da krenem polagu u obilazak par cisterni a pola sto sam zvao imaju muljnu pumpu pa me zanima razlika.
 
Koja se pumpa bolje pokazala muljna ili vakum pumpa? Imam u planu da kupim cisternu od 6000L tandem osovine. Treba da krenem polagu u obilazak par cisterni a pola sto sam zvao imaju muljnu pumpu pa me zanima razlika.
Ivane nipošto muljnu pumpu
Isključivo vakuum mnogo jednostavnije je i odgovara majevicka

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Mislim da je naj bolja varijanta 235/65r17,5
Tih guma ima za 10_15e a nosivost i sirina ok a i visina je u par cm

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Mi smo te gume stavili na prikolicu jednoosovinku. Odmorili se, kako su namontirane na felne pre 3 godine, uopšte nisu duvane. Kada se gleda na malo duže staze isplati se. Guma i felna 17.5" koštaju manje nego nova guma 7.50 R16. Polovne gume 17,5 mogu da služe mnogo duže nego današnja nova guma R16, a pri tome je svaka sledeća zamena guma dosta jeftinija. Nosivost neuporediva u korist 17,5.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Pa pošto 70% provede na makadamu provereno razbija kamen u bubregu. Jeste da puno lupa, ali kad se natovari mirna glava. Pre ovih imali bas dugo godina od Pinca one 245 16c, uzeli nekoliko komada na vojnom otpadu ali ih je sad skoro pa nemoguće naći. U celom selu nema 3 prikolice sa normalnim gumama i onda kad je sezona silaze ili žetve ne zna se gde je čija guma i prikolica.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Mi proslo leto kupili neku pocinkovanu 3200L. Na njoj neka siroka osovina od prikolice. Tubeles trilex felna R22.5 a sirina neka ogromna. Pase 385 odkamionske slepe :haha:
Nemam bolju sliku pored ove sa Caseom sa kojim je bila vencana mesec ipo dana.

IMG-1342.jpg
[/URL][/IMG]
 
Mislim da je naj bolja varijanta 235/65r17,5
Tih guma ima za 10_15e a nosivost i sirina ok a i visina je u par cm

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora

Imacu u vidu, po pricama drugih ove njene pucaju(ne traju dugo), razmisljao sam da nabavim od tamica duple ali mislim da bi iznosile puno blata kad je lose vreme
 
Ako već razmišljaš o duplim,onda bolje uzmi felne od Zastave,biće veći razmak izmedju guma u odnosu na felne od Tamica. I u tom slučaju mogu da prodju gume od kombija-16 c.
 
Imacu u vidu, po pricama drugih ove njene pucaju(ne traju dugo), razmisljao sam da nabavim od tamica duple ali mislim da bi iznosile puno blata kad je lose vreme
Ako razmišljate o 17,5 onda probajte da nađete 265/70 17.5
Mi imali u ponudi njih i 235/75 i uzmemo ove druge iz straha da 265 neće moći lepo da stanu ispod sanduka.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh