Cisterne za osoku

Nakon 15 g. korišćenja došao na red remont cisterne,odnosno zamenjena osovina i pakovanje za mešač.Napravljeno sve od Inox-a tako da ne rđa.Osovina i novo kućište za pakovanje izašli 30 evra + 5000din.


 
Poslednja izmena:
Ima li ko predstavu zasto se greje pumpa cisterne ima pritisak ima podmazivanje ali ne uvlaci i ugreje se bukvalno vrela,ne mozes je pipnuti.Pre se punila za 5 min a sad joj treba 20,pumpa nije na lopatice nego je drugaciji sistem

Promjeni crijevo od pumpe do cisterne i rjesio si problem. Moze da prazni cisternu ali ne moze da usisava , dosta cest problem. A gdje se zagubi cirilica?
 
J...š ćirilicu kad je frka.
Није фрка,него телефон,уосталом писмо које сам учио у школи и писмо које је моје користим у свакодневном животу је ћирилица.
Можда је теби досадно или шта већ,али временом све више имаш овако глупих коментара без смисла,генерално ниподоштавајућих.
Људино ако ти је досадно или немаш шта паметно да кажеш,јбг читај нешто паметније.
 
Ovo je forum, nisam nikakva ljudina, običan sam seljak iz Šumadije, čudilo me da telefon nisi prevaspitao na ćirilicu. Nego, šta bi sa tim ordenom Vasilija Nevskog?
Izvinenje moderatorima zbog ispadanja iz teme.
 
Poslednja izmena:
Lepo je to sto ste zeljni cirilice..... Geni su to..... Cudo.....

Ako cemo o genima moji preci su pisali cirilicu ali kako ne pripadaju juznim slavenima malo drugaciju nego sto pisu Bugari, Srbi ,Makedonci ;) , pretpostavljam da si mislio na Hrvate , oni nisu nikada pisali cirilicu vec glagoljicu(staroslavensko pismo iz 9 st.), po njoj je napravljena cirilica(12 st.) .
https://hr.wikipedia.org/wiki/Glagoljica

A sad malo o cisterni, usisno crijevo od pumpe do cisterne ima armaturu u sredini gume, kad se unutra guma odlijepi od armature radi kao ventili na usisu zatvori crijevo a to se ne vidi iz vana. Kad skinete to usisno crijevo zna da zavara da kad gledate kroz njega da je sve u redu.
 
Ovo je forum, nisam nikakva ljudina, običan sam seljak iz Šumadije, čudilo me da telefon nisi prevaspitao na ćirilicu. Nego, šta bi sa tim ordenom Vasilija Nevskog?
Izvinenje moderatorima zbog ispadanja iz teme.
НЕ брукај Шумадинце и немој просипати памет безвезе,и лупати **greška које само ти можеш да одгонетнеш.Не знам шта није јасно,користим ћирилицу УВЕК где год може а у 90 случајева може,јер је то моје писмо,и сматрам да ми без те ћирилице нисмо ми,ал авај ја знам да си ти то заборавио пошто се код тебе у кући прича немачки,тј можда док ти можеш биће и Српског после тога биће све аллес ин ордунунг.
Тако да немој да испадаш из теме него гледај у своје двориште и окрени се и види где си погрешио.Поздрав.
 
Nazad
Vrh