Cisterne za osoku

Ima li ko rešenje gde ima ovoga gore?
http://www.podwebshop.com/hr/dijelovi-strojeva/dijelovi-cisterni-7218?page=6
https://jakopic.hr/index.php/gnojevna-i-zastitna-tehnika/cisterne/vt-spojka-crijeva-6.html
[url]http://www.kmetijskideli.si/index.php?route=product/category&path=15_135&sort=p.price&order=DESC&limit=100

[/URL]

I ja tražim više od godinu dana za Bauer cisternu i nisam našao
ima u Hrvatskoj i Sloveniji ali kako naručiti
Meni treba
4050220427-500x505.jpg
[/URL][/IMG]
 
Do Tovarnika, Iloka ili Bijeljine imaš 60 km odnosno sat vožnje. Plus minus su svi tu negde.
To su ti najbliža mesta u Hr ili BiH gde mislim da mora bit neka trgovina s poljo opremom.
Bolje da proveriš da bude na lageru kad ideš tamo.
Možeš verovato i naručit a tim sajtovima da ti šalju nekom uz granicu.

Možda ima tu na forumu neko od tamo da stavi kontakt.

Ne radi se o tom, da se nešto švercuje, jer je cena u okviru dozvoljenog. A ako dođe carinskom poštom naplate ti sve živo taksi i usluga, da imaš jeftinije dva put putovat (naručit i preuzet) u Hr plus ručak tamo.

U Rumi nema na vašaru?
 
Mislim, da može da se prenese oko 100 €.
A koliko znam, poštom je niži dozvoljeni iznos. Nisam baš 100% u tačnost brojki.
Radi se o tome, da ti mogu otvorit paket i to naplate, pa ti naplate taksu za carinski pregled i još bi se našlo, u tom vidu sam mislio da je bolje da se lično prenese preko granice.
 
I meni se tako neka cifra mota po glavi ali ne znam odakle mi.... Moraću i ja nekoga da navatam iz Hrvatske da mi kupi zaptivač glave.
 
Jel mozda neko gledao polovne pocinkovane cisterne iz uvoza ili ima neku preporuku za nekog postenog prodavca?zanima me zapremina 3000-3200lit
 
Jel mozda neko gledao polovne pocinkovane cisterne iz uvoza ili ima neku preporuku za nekog postenog prodavca?zanima me zapremina 3000-3200lit

Kupio sam u Bogatiću od čoveka koji donosi iz Švajcarske,pre 15 g.Bila je u odličnom stanju.Pre dva dana sam prošao mislim da ima i sada nekih na placu.Ako si zainteresovan nabaviću broj telefona.
 
Poslednja izmena:
Vidim da se vrte po oglasima oko 1800-1900e,ne planiram da dajem 2500e za istu
Gledao sam i neke majevice ali problem je naci da stvarno bude zdrava,tako da je mozda bolje za malo vise para uzeti pocinkovanu iz uvoza,nisam vise pametan
 
Nemoj se ni dvoumiti oko majevice i uvozne to je ko **greška i oko.
Ja imam uvoznu Kajzer uzeta pre 9 godina inace 1976 godiste , Majevica nece napraviti takvu ni za 100 godina.
Mislim da sa ovim covekom iz Bogatica mozes napraviti pazar jer nece ni on za 3200lit traziti 2500e.
Ako budes navracao da gledas cisterne javi mi se pa cemo otici zajedno.
 
U pravu je Montoya,i ja sam moju davno platio 2300 evra. U svakom slučaju je bila odlična,nigde na drugom mestu nisam našao u takvom stanju.Sada sam skinuo mešač jer je popustilo pakovanje i pravim novu inox-nu osovinu i inox-ni držač pakovanja koji se nalazi na osovini.Osovina je načeta od amonijaka i rešio sam da to sve zamenim.Slikaću pre ugradnje.Naći ću broj od ovog čoveka iz Bogatića,na ovaj koji sada imam niko se ne javlja.
 
Ko zeli prave cisterne iz uvoza uvek moze da mi se obrati kao i vecina drugara sa foruma koji su uzeli. Nemorate ici preko posrednika koji sede ispred lap topa i kupuju tako masine a „drugi“ im donose pa posle prosipaju price kako idu u svajcarsku i nabavaljaju masine a Svajcarske nisu videli zadnjih 15 godina....
da nenavodim iz kojih razloga
 
Nazad
Vrh