Koliko ste vremena proveli na forumu do sada???

E,Petar pogledaj sad 12 dana 11sati i8 mun i 662 poruke.Popravljam se, bar sto se tice poruka
 
25d 12č 42m inače da me nisu neke obaveze odvojile od foruma bilo bi preko 40, još vodim sa postovima ali mi ce mityoo opasno približio :ppozdrav:
 
Čugi je napisao(la):
25d 12č 42m inače da me nisu neke obaveze odvojile od foruma bilo bi preko 40, još vodim sa postovima ali mi ce mityoo opasno približio :ppozdrav:
E jbg kad zabusavas...
 
Dragan18 je napisao(la):
kad samo salje poruke koje nemaju veze sa mozgom i nabija tako i prosek i ukupne poruke

Da ali na taj nacin se rusi licna reputacija medju ostalim clanovima foruma.
 
imam trenutno 19 dana i 2 sata na forumu i po danu saljem 11,34 poruke i imam 1249 poruka,i niko mi jos nije rekao da ga smaram osim tebe branko i neznam sta ti to toliko smeta??opusti se :ppozdrav:
 
nemojte biti smesni... nije isto broj poruka koje ima Cugi,Branko pa i ja do nekle,jer smo mi odavno na ovom forumu
po meni je najobjektivnije merilo broj poruka po danu,a ne ukupan saldo :ppozdrav:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1244840400[/time]_________________________________________________
Johny CASE IH je napisao(la):
,i niko mi jos nije rekao da ga smaram osim tebe branko i neznam sta ti to toliko smeta?? :ppozdrav:

e jbg fenikse necemo sad preterivati,budimo realni bar 10 clanova foruma ti je reklo da smaras,al nemo se ljutis :cao:
 
Johny CASE IH je napisao(la):
imam trenutno 19 dana i 2 sata na forumu i po danu saljem 11,34 poruke i imam 1249 poruka,i niko mi jos nije rekao da ga smaram osim tebe branko i neznam sta ti to toliko smeta??opusti se :ppozdrav:
evo i ja se pridružujem branku da stvarno smaraš pogotovo u temi case čudi me da te već nisu postavili za glavnog na forumu kad sve znaš a u stvari nemaš pojma i bolje ćuti
 
Bar 30% postova na forumu su gluposti koje je ispisala nekolicina ljudi...kao što reče NA, na primer mojih 1000 i feniksovih 1000 su nebo i zemlja....ko razume shvatiće ::namigivanje::
 
Čugi je napisao(la):
Bar 30% postova na forumu su gluposti koje je ispisala nekolicina ljudi...kao što reče NA, na primer mojih 1000 i feniksovih 1000 su nebo i zemlja....ko razume shvatiće ::namigivanje::
a ko ne razume nikad i neće čugi
 
JA RAZUMem ovo ali i NA je pisao kojekakve gluposti i jos uvek ih pise samo da bi nabio sto vise poruka i dokazao koliko o zna,dok i ja nekad pisem gluposti moram da priznam ali to je samo kad se upustim u neku raspravu ali uglavnom se drzim glavnih tema :ppozdrav:
 
ja sam fenikse dosao na ovaj forum dok je jos bio "prazan" bio je cugi,novii,ja,branko,danger,branko,onda su dosli kiki,sosara i mityoo i to je stara garda,pa onda vi noviji i nemoj da prdis jer nemas pojma,pogledaj temu mf+zetor-ursuz+imt ili tako nekako i videces gde smo se sprdali i to,a niko nije pisao napamet i pravio se pametan,svi smo se podj.a ti u svakoj temi napravis pometnju
 
jednostavno sklonite brojeve poruka i dzabe su pisali kojesta jer taj broj niko nebi video.
 
zato sto broj postova neznaci apsolutno nista.
a forumasi znaju ko je kakav.
i najbitnije svi koji su nabijali postove bio bi im dzaba trud i samo su gubili vreme jer to niko nebi video.

ps.mogao bih da promenim tog čiču dosta je lupao
 
Nazad
Vrh