Gde kupiti repromaterijal?

ognjen74

Član
Učlanjen(a)
9 Feb 2009
Poruka
359
Lokacija
srednji banat
da li neko kupuje semena preko "hemoslavije " novi sad .
kakva su vam iskustva ,imaju povoljne cene
as 51=3080,as72 =3280
pionir b23=3167,p88=3650din
furadan za seme 2400din
 
U Hemoslaviji godinama kupujem sve herbicide, jer uvek budu povoljniji od drugih.
 
kod nas
kukuruz iz ns-a,
640,6010....2850
6030..........3300

placanje do jeseni,moze i za suncokret.
 
dragansavin je napisao(la):
i ja sam cuo da je hemoslavija najjeftinija sto se tice semena kukuruza kao i otrova
Može neki kontakt od hemoslavije, mislim kad je hvalite, da je isprobamo:)
 
I "Čardak" ima ok cene i veliku ponudu (ako nešto nemaju u ponudi mogu da nabave). U Srbobranu su skoro otvorili novu, veliku, lepu prodavnicu i asortiman im je mnogo veći nego dok su bili u staroj, maloj radnji, (meni je ipak žao te stare radnje, nekako mi je imala dušu). Inače "Čardak" je ime lanca poljoapoteka Savacoop-a.
 
Sa koje strane (leve ili desne ka Veterniku) koja raskrsnica odprilike da znam !
 
Da dodam, par stotoina metara pre Jugokomercije je raskrsnica i tu se skreće levo.
Ima pored puta, skoro na samoj raskrsnici, tabla sa reklamom Hemoslavije
 
novi sad stevana sindelica 17 (na putu za veternik) vp 0216790620 mp 0216790633 hemoslavija.com
 
Kad ideš sa futoškog puta sa leve strane je ALBA tržni centar , pa raskrsnica Bul.Kneza Miloša , pa sa leve strane benzinska pumpa NIS a sa desne benzinska pumpa AVIA i posle AVIE prva ulica levo ti je St. Sinđelića :ppozdrav:
 
U novom broju Poljoprivrednika imaš njihov katalog i uputstvo kako doći do njih.
 
šandor je napisao(la):
Kad ideš sa futoškog puta sa leve strane je ALBA tržni centar , pa raskrsnica Bul.Kneza Miloša , pa sa leve strane benzinska pumpa NIS a sa desne benzinska pumpa AVIA i posle AVIE prva ulica levo ti je St. Sinđelića :ppozdrav:

OK hvala !
 
sto se tice hemoslavije nevidim razlog za sto ici licno kod njih kad ti oni donesu na kucu sve sto trazis.hemija ,seme ...jedino spremis kes nazoves i oni su tu .
e sad sto se tice klijavost ,granulacije tu je lutrija sta ubodes.
za hemiju su ok :ppozdrav:
ima i kineske robe :
protivel - motivel
pirat- pivot itd cene upola nize.
 
ognjen74 je napisao(la):
sto se tice hemoslavije nevidim razlog za sto ici licno kod njih kad ti oni donesu na kucu sve sto trazis.hemija ,seme ...jedino spremis kes nazoves i oni su tu .
e sad sto se tice klijavost ,granulacije tu je lutrija sta ubodes.
za hemiju su ok :ppozdrav:
ima i kineske robe :
protivel - motivel
pirat- pivot itd cene upola nize.
Koja se pokazala dosta kvalitetnom....Cak sa protivelom bolji ucinak bio nego sa motivelom!
 
Nazad
Vrh