Vesti - Agro Link

Kako bih Vam rekao, bez ustezanja a da ne ispadne da kukam , jer ne kukam!
Nema plate već 6 meseci ::lose:: i trenutno je faza restruktuiranja u toku... ::namigivanje::
Ali ne brinite, potrudiću se da uskoro nastavim...Imam neke planove samo još malo da se kockice slože...
Ujedno se izvinjavam znam da to nije Vaš problem, ali jednostavno je sad tako...Biće vesti, obećavam
 
Ovo mislim da će biti super da se nastavnici u srednjim školama, upoznaju sa novim tehnikama na fakultetima. Mislim trenutno se u srednjim školama đaci uče o mehanizaciji kakva je bila pre 10 ili više godina. To u ratarstvu može da prođe, ali u ostalim granama teško. A što se tiče navonjavanja, i ono od pre 5 godina je verovatno zastarelo. :D
 
[youtube=425,350]HZspTKW9-mU[/youtube]
_________________________________________________Post je spojen: [time]1239633134[/time]_________________________________________________
Izvin'te što kasnim
 
[youtube=425,350]WSqyCqOjZVo[/youtube]
_________________________________________________Post je spojen: [time]1239922198[/time]_________________________________________________

[youtube=425,350]IGMkOgtnJdo[/youtube]
 
Ovo što se dešava u Bačkoj palanci, je samo jedan u nizu sukoba između poljoprivrednika i mešetara koji vladaju na lokalnom nivou. Biće toga još u to ne treba uopšte sumljati.
 
potpuno sam saglasan...problem je, međutim, što nije urađena najvažnija stvar zbog koje i imamo ove probleme, a to je da nije vraćena zemlja pravim vlasnicima. ::lose:: Ovde je jako važno da se zna da su, prema Zakonu o zemljištu, lokalne samouprave i poljoprivrednici najodgovorniji za izdavanje državnog zemljišta u zakup. Ali to je za posebnu temu...
 
mudroseru reci mi jel znas hoce li bitiista od vracanja zemljista koje je uzeto vlasnicima za vreme bivse juge??
ako hoces mozes mi odg i na P.P. :cao:
 
[youtube=425,350]Y-qr6dkwYfo[/youtube]
_________________________________________________Post je spojen: [time]1240445254[/time]_________________________________________________
[youtube=425,350]ZPMrSs7i7dY[/youtube]
 
Izvinte na kašnjenju...

[youtube=425,350]u5V5Uyvosjw[/youtube]

_________________________________________________Post je spojen: [time]1241080636[/time]_________________________________________________
U Vojvodini je, ove godine, za 64,6% uginulo više pčelinjih društava nago u ostatku Srbije. U velikom broju šljivika uočena je pojava uvijanja i mozaično- hlorotične prošaranosti listova.
_________________________________________________Post je spojen: [time]1241080697[/time]_________________________________________________
[youtube=425,350]q3NPh6XfL-Q[/youtube]
 
Suša koja traje u Vojvodini već sada je uništila gotovo deset odsto površina zasejanih šećernom repom, što ugrožava planiranu proizvodnju. „Domaći med“ DOO iz Torde, u opštini Zrenjanin proizvodio je i prodavao veštački med, saopšteno je iz Generalnog inspektorata Ministarstva poljoprivrede. Stevo Mirković iz Čelareva uložio je 20 hiljada evra u sistem za navodnjavanje na električnu energiju.
[youtube=425,350]9hEluxPe8K8[/youtube]
 
Nazad
Vrh