Novosadski sajam 2012- izložba ovaca

vojvođanin

Zaslužan član
Učlanjen(a)
11 Jul 2011
Poruka
3.692
Lokacija
srbobran,vojvodina
Evo malog osvrta na izlozena grla na Novosadskom Sajmu 2012


 
Poslednja izmena:
0b84c0190563332.jpg

ovog skroz levog sam hteo da pazarim al je bio prodat
b3cfb7190565881.jpg


ovo je ovan mica

E sad Vojvodjanine hteo bi da cujem i tvoje misljenje oko kilaza ako si raspolozen.
 
Ja ni neznam koji je Mića.Što se tiče kilaže, ne bih ja u to ulazio, ali da su krupni ovnovi jesu, mada mi se čini da Čolićev ima i veće runo od Miljkovog, pa deluje robusnije.
Meni se lično najviše dopao Miljkov "švaba".Šampiona ne bih komentarisao, čini mi se da je titula dodeljena zbog brojnosti kolekcije.
 
danas sam imao slobodnog vremna da iskoristim za posetu novosadskog poljoprivrednog sajma, stigao sam tamo oko 9 ,i razlgedavao ,ali nista posebno kao i svake godine isto pazario neke delove za masine i gluposti, ali od guzve koja je bila preko 12 sati nije se moglo disati, vecina mehanizacije je bila prodata, ali najvise su me naljutile cene pica i hrane u kaficima ,pljeskavice 200 do 250 dindzi, pivo lav 250din pola litre, prasetina 1000din , sta reci, ovce su za sisanje
 
Dragi kolega objasni nam razlike i mane ovim butovima,samo imaj u vidu da ovo nije na slici stav vec sklanjanje od sunca pognute glave ka zemlji
 
Dragi kolega objasni nam razlike i mane ovim butovima,
Ako dodjem na sumadijski sajam to cu Vam objasniti na licu mesta onako kako je to meni objasnio jedan malo žešći "majstor za butove".
Dotle,drugarski savet: kad polemisete o W kao rasi, pricajte i pisite o plodnosti, policiklicnosti, prirastu i dr. adutima W a but to jos uvek nije, barem dok ga Nemci jos malo ne doteraju, a trude se i to zestoko.
 
imali nekog sa foruma da dolazi na sajam?ako neko dolazi neka se javi da se ispricamo a i glocnemo nesto
 
Jel' ima nekog ko danas navraca?

---------- Poruka napisana u 18:15 ---------- Prethodna poruka je at 09:41 ----------

Ekipa Mirkan,Zemun i ja..kod Mailovca na pikniku...provod extra,probali Sarolea surenog,extra.:):)
 
Nazad
Vrh