Šta ste radili danas?Jedanaesti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Juče su stigle tegle iz projekata "Reka meda" kojim se uvodi dobra pčelarska praksa na naše prostore.

reka meda 02.jpg

reka meda 01.jpg

Sad za sad je pčelarska sezona krenula dobro, ovi dana su svi na pčelinjacima.
 
A slike si zaboravio.
icon_biggrin.gif

Nisam zaboravio slike ali ne znam da li njen cale ima pusku... :osmeh:


Nije ti valjda prijateljica na robiji :sta::haha:

Ne,nije na robiji.


KP dom je na drugom kraju grada.Dosta daleko od reke Save.

To je tacno zalutao pa proso pored njega. Inace ovde pored mosta ima jedan dobar splav sa odlicnim tocenim pivom :ppozdrav:
 
Mozda zvuci malo ludo, ali danas smo vrsli kukuruz:haha:. Od sredine Novembra do sada kombajn nije mogao da udje u njivu. Danas skinuli malo vise od 1ha, da se sutra rastereti jer kombajner treba i tatinom prijatelju da se ovrse. Sutra nastavak a ako odem do njive(skola predstavlja problem) i slike:osmeh:.
 
Danas dobrovoljno bio malo da posecem drvece koje je niklo pored zadruznog hangara... Za opste dobro...

032615110458.jpg
 
Trenutno verovatno pacovi i misevi samo... Zadruzan je zato tako i izgleda.. Steta sto nisam slikao dok nisam posekao sta je sve bilo pored njega... Reko ajde malo da ga upristojim barem koliko je u mojoj moci... Kostalo me 2 sata vremena i 1l benzina...

Ali sigurno mu to malo produzilo zivot... Trebace nam i za ubuduce svi bi da lageruju a niko da ocisti malo...
 
Sve je propalo morao je i on propasti... Raznorazni direktori i radnici i niko nije mogao da iscupa to drvce kad je jos bilo malo,na kraju kad je poraslo razbilo prozor... Nerazuem te ljude a prolaze tu svaki dan...
 
Danas smo klali tovne piliće, ovaj put smo odlučili da radimo iz dva puta u svakoj turi po 15 komada. Prošli put se pokazalo nezgodno sve odjedanput pa sve u zamrzivač na hlađenje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh