Šta ste radili danas?Jedanaesti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Matić

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
43.048
Lokacija
Sremski Mihaljevci
Danas prskanje kukuruza došlo na red a popodne majstorisanje.
 
Juce ne stigoh da vam kazem, isporucih prvu turu od 50 pilica jednom restoranu brze hrane, zadovoljni su i u utorak porucili 150 komada, boze hvala ti krug se zatvara, farmerima prodajem moju hranu, otkupljujem njihove pilice ,preprodajem restoranima i svi srecni i zadovoljni, tako da danas odmaram i pripremam se za novu radnu nedelju!!!
Danas idem u neki veliki hotel na plazi tamo je glavni kuvar neki Rumun, upoznali smo se u crkvi za uskrs, ja imam vlaske krvi pa smo se malo ispricali na vlaskom, tako da i njemu ponudim pilice i bog me veselio!!!
 
Počeli tereni i danas sam obišao jednog člana foruma i nešto zabeležio sa foto aparatom.
img1037.jpg

img1039.jpg
 
Prosao sam kroz Kukujevce pre sat ipo. Odma sutra u spartanju :osmeh: ... aj na aldumas :osmeh:
 
A drugi put cemo, kad pripremis proizvode iz pusnice, N.A. mislim da se slaze samnom. docemo u paketu :D
 
Eh,sta smo sve radili.....prskali kukuruz,uzorali 1 jutro lucerke,za plugom odmah isla drljaca,100 puta :osmeh: a posle nastup naseg clana @ dragan NB sa svojom Majevicom i zasejali kukuruz.Naravno,LG.... :cool: , posle pili piva,soka itd............. sutra na sajam ako Bog da. :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh