AGRIA pneumatske sejalice

Evo par slicica sa sajma:

Ovoj sestorednoj je cena oko 7000 evro novcanica...

img7220.jpg


img7221.jpg


Ovoj zitnoj, iako nije za ovu temu, ali je AGRIA je cena oko 4500 evra. Tako mi je bar rekao promoter na sajmu...

img7223.jpg
 
Sada Agrija UPS 4 (cetvoro redna) kosta oko 4400e... A sejalica je ODLICNA.... :bravo:
 
Dali je istina ovo sto kazu za minimalni razmak u redu 1,5cm ili je to samo na papiru,jel probao neko u praksi i dali je imao neko vecih problema to jes kvarova sa cetvorednom Agrijom?
 
Dali je istina ovo sto kazu za minimalni razmak u redu 1,5cm ili je to samo na papiru,jel probao neko u praksi i dali je imao neko vecih problema to jes kvarova sa cetvorednom Agrijom?
Mi kupili 2003 (4+2 baterija, 4 na 70 cm plus 2 baterija smo kupili sejalismo soju na 50pre ) veliko kvar nije bilo , 10 sezona dva garnitura zupcanici mali diferciaj , cev za vazduh 2 komada, i 3-4 garnitura zupcanici u bateriju toje to (700 - 1000 jutara posejao) sad ista sejacica je 6reda od ove godina soju smo sejali 2- 3cm prosle godine blizu 60 kg (70cm ) po jutro ove 45 - 50 kg po jutro
 
Licno sam se uverio da je dosta laka pa losije seje na zbijenijim zemljistima kao i uvratinama.Dok Majevica seje u beton,teska ko olovo.
 
Da li neko zna da neko ima da proda dve Agria baterije?

Hoću moju sejalicu da kompletiram da budu sve baterije jednake. Iznivelisao sam one moje krajnje baterije da budu iste kao i Agrijine, ali sama činjenica da znam da nisu iste baterije mi ne da mira. Ili ću kupiti dve Agrijine baterije, ili ću naći neku drugu, što jeftiniju, sejalicu (kompletnu) i remontovati je od nule...
 
Majevica mi je mnogo teza cini mi se za skoro 200kg,bar po podacima sa neta a cena je 723 000din.Gumeni nagazni tockovi i el kontrola setve jos je sve u razradi evo zastio sam se odlucio,gledao sam polovne sve sto valja,bar tako pise! je oko 2500e pa navise ovako za moje potrebe i godisnju setvu od 70,80 kj bice odlicna a nisam cuo da se ljudi zale na njih i druga stvar rez delovi su tu na dohvat ruke takodje i cena istih.
 
Poslednja izmena:
Dobra je i Agria,gledam stariju od clana Muccobieno ko zna koliko je posejala,a i dalje je kao nova.
Ko dobro pripremi tu Agria poseje bez problema. Grunt neka te dugo sluzi.
 
Nazad
Vrh