AGRIA pneumatske sejalice

Bio jučer na sajmu u novom sadu i vidio agriju 4 reda sa diskovima mogu vam reč da sam ugodno iznenađen njenom izradom diskovi i gumeni kotači kao na monosemu ,gaspardu i ostalima pločica pogonjena lancem baterija teška 107kg cjena za 4 reda oko 6100e
Ako neko ima sliku nek stavi da malo prokomentarišemo!

- - - - - - - - - -

 
mnoggooo dobra, vec je ima u radu, gazda sa slike na prvoj stranici je vec obnovio i ima 9-rednu, teska ,moze bukvalno u "beton" da sejes
 
Ja razmisljam izmedju nje i Majevice.... Isto sa diskosnim ulagacima.
Jel je ovo cena sa hidro markerima?
 
Samo da se steknu uslovi ice te sto izgledaju ko nove u oglase. Nisu nesto puno ni posejale. Cetvrtkom poslepodne ih zakacimo da bi petkom se provozali malo do pijace. Cisto da neidemo na prazno
 
neznam za hidromarkire mislim da je bez neka žena je objašnjavala a nezna baš sve oko sijačice čak je rekla da bi se i baterija mogla posebno kupiti al nezna cjenu
 
Na sajmu je majevica maja sa diskovima 600 000, sajamska cena tako da mi se agrija cini ne opravdano skupa.
 
taman kad sam došo do maje pljusak pao pa nisam uspio pitat za cjenu dosta je povoljnija maja onda,neznam dogodine čemo nešta uzet sa diskovima!
 
andro@ si siguran da je 107kg. baterija

- - - - - - - - - -

Pitao sam za sestorednu, agrija 9000e, maja 8500e obe sa hidro markerima samo drugog tipa, obe bez kontrole setev. Za tezinu baterije rece mi ovaj iz agrije 120kg po bateriji plus opruga za dodatno opterecenje koja se podesava...Majina tezina po bateriji 60kg. iz usta njihovog promotera!
Maja sa dve garniture setvenih ploca, Agrija sa 3 garniture...

Sto se mene tice mnogo mocniji setveni aparat kod Agrije i ne bi zalio 500e
 
Pa imas da biras dal ces ove il onaj sa jednim sirokim tockom, kod maje nemas da biras samo siroki, sto se mene tice taj siroki ne bi stavio ni u ludilu!
 
Kod nas ko god je uzeo sa sirokim se pokajao, a zasto ne znam.Ja sam isto uzeo sa sirokim dodise gaspardo e sad videcu ocu li se pokajati....
 
Bio danas da proverim cenu......depozitori za pneumatsku 4 rednu sejacicu od prohroma sa ulagacima.....700 evrica plus globa
pala odluka za kupovinu.....:bravo:
 
Danas preuzeo......:osmeh:

in4opv.jpg


ay61bp.jpg
 
Дали би неко од колега ко има Агрију новијег датума могао да ми слика улагаче семена и пустина Вибер....хвала 0641759163Хвала...
 
Nazad
Vrh