gnojidba i prihrana uan-om

pankin

Član
Učlanjen(a)
22 Feb 2011
Poruka
3.313
Lokacija
osijek
kupio sam danas uan za prihranu pšenice pa me zanimaju iskustva i savjeti ostalih članova pošto tu vrstu gnojiva još nisam koristio
 
Gdje si kupio, koje pakovanje i po kojoj cijeni?
Uputstva imaš na netu a iz iskustva drugih znam da ne smiješ preklapati jer tu onda požuti i izgori a upotrebljavali su ga u kombinaciji s fungicidima i insekticidima.
 
kupio sam u vukovaru u petrokemiji a cijena je 4,17kn stavio sam 10l po hektaru i ujedno sam prskao sa sekatorom i palisom protiv bolesti inakon 4 dana pšenica je potamnila ,tamno zelene boje
 
Zanima me i pakovanje jel orgional od 10 litara ili ti toče iz kontejnera od 1000 lit ili si možda kupio cijeli kontejner. Možda su malo kemijali s vodom.
Vjerojatno i sam znaš ali da napomenem da dobro ispereš prskalicu jel jako nagriza i metal i nemetal.:osmeh:
 
točili su mi iz kontajnera ali taman je cisterna istočila u kontajner pa nisu imali prilike da malo razblaže.a prskalicu uvjek operem na kraju dana.

---------- Poruka napisana 02-05-12 u 15:16 ---------- Prethodna poruka je 29-04-12 at 22:22 ----------

išao sam da obiđem danas pšenicu ne može da se prepozna koliko je uan poterao
 
Nazad
Vrh