Oprema za tov brojlera

pa nesme proizvodjac i cena da se reklamiraju, ako hoces prosledicu ti poruku na pp. ::namigivanje:: a sta znace ove piramide po coskovima, ja nisam razumeo....pa ako biste bili ljubazni da mi docarate molicu lepo :cool:
 
Ma piramide su ti iz Egipta...nisi znao? :haha: Salu na stranu, koliko sam ja shvatila, samo treba da imas nesto po uglovima, a da je "piramidalno" :haha: da se oni ne bi gomilali. Ja sam stavila pojilice u uglove. Vrlo su piramidaste. :haha:

Saljite i meni sve na pp, hocu sve da znam.
 
za to prvi put cujem, mada sad vidim da ima logike, pa meni je tako u tom gomilaju po coskovima, i uglovima nastradalo jednom 11 pileta, sad neznam dal su se oni to podavili, ili....ali to je super ideja, moracu to da primenjujem u buduce. :D evo sad cu da ti pustim na pp, nesto o tim krugovima
 
chickenlover je napisao(la):
Ma piramide su ti iz Egipta...nisi znao? :haha: Salu na stranu, koliko sam ja shvatila, samo treba da imas nesto po uglovima, a da je "piramidalno" :haha: da se oni ne bi gomilali. Ja sam stavila pojilice u uglove. Vrlo su piramidaste. :haha:

Saljite i meni sve na pp, hocu sve da znam.
jovanips je napisao(la):
za to prvi put cujem, mada sad vidim da ima logike, pa meni je tako u tom gomilaju po coskovima, i uglovima nastradalo jednom 11 pileta, sad neznam dal su se oni to podavili, ili....ali to je super ideja, moracu to da primenjujem u buduce. :D evo sad cu da ti pustim na pp, nesto o tim krugovima

Piramide;
-----------
Su u obliku ravnokrakog trougla od lesonita.Krakovi u zavisnosti od veličine ćoška zidova.
:ppozdrav:
 
pozdrav svima,nov sam na forumu...izmedju ostalog pilići me interesuju najviše.Neznam dali je bilo reči o tovu pilića u kavezu?...dali neko ima iskustva sa tim kavezima za piliće?
 
sistem automatskog podešavanja ishrane u hranilicama

[youtube]http://il.youtube.com/watch?v=J0rrFVYoB9g[/youtube]
 
zanimljiv i dobar klip.samo kad bi jos moglo da se kupuje na komad, ili dva.... :sta: :sta: :sta: pozz ::namigivanje::
 
mene zanima dali neko ima iskustva sa zvonastim automatskim poilicama kako ih ciste jer vjerovatno ima ostataka hrane tamo odakle piju vodu jer ocistiti zvonastu poilicu koja ja fiksirana za plafon i plus ima crevo za dovod vode izgleda dosta otezano i komplikovano
 
Ekološki prihvatljiv tov brojlera

100% je na mestu sugestija časnog Maestra da sam se zaparložio/ulenjio: kao užireni nerast*.

Budućnost gajenja tovne piladi (aka brojleri) je u manjim aglomeracijama životinja koje će biti gajene na prirodniji način nego do sada.
Naime, sve veći broj potrošača pita za uslove gajenja živine koju kupuje na ovdašnjoj pijaci. Radije kupuju i masnije domaće pile, nego ONO PILE iz sUpEr MaRkEtA: lepo, sterilno upakovano u divnu polistirensku & polietilensku ambalažu.

* Pozdrav časnom Maestru :ppozdrav:
 
dzidzix je napisao(la):
zdravo svima. nov sam na forumu ...
kao odgovor pitane:
gde moze da se pronadje .......................... zbog loso srpsi jezik

Ja ovog indijanca ništa nisam razumeo a baš sam bio znatiželjan da pogledam kako izgleda oprema za tov brojlera.Da nije kod mene na kompu neka greška -* nigde oprema iz naslova.
 
valjevac je napisao(la):
dzidzix je napisao(la):
zdravo svima. nov sam na forumu ...
kao odgovor pitane:
gde moze da se pronadje ..............................................izvinjavam se zbog loso srpsi jezik

Ja ovog indijanca ništa nisam razumeo a baš ........................................-* nigde oprema iz naslova.

Video sam ovo, nema opreme za živinarstvo, mislio je valjda na multifuncionalnost platenika i staklenika - da mogu da se koriste u živinarstvu, ali nema veze.

Za sada ga neću brisati ..... videćemo da li će dati nešto pametno?!?!

:ppozdrav:
 
Da be bude zabune ja o indijancima imam lepo mišljenje.Nemoj neko da protumači pogrešno.

:ppozdrav:
 
2zxs7er.jpg
 
zasto nemogu da umetnem jos slika ? ok ...
holandski central je sacinjen od negde nad 20 firme + firme saradnici .

francuska firma je proizvodzac objekte - farme a drugi firmovi proizvode opreme:klima sistem,kompjuterizacija,hranilice,silose,...druga firma montira.... i sve komplet.
daju savjete,biznisplan,za veliki program bezbede strucnajk da prati proizvodnju na odredzeno vreme,mogucnost da iz holandije - preko kompjuter strucni tim vodi vasu proizvodju (ako objekat total kompjuter sistem) .... sve... sve..sve...cak i nadzor i alarm i kontrola od vaseg mobila.
? ? ? ::novac:: ? ? ?

holandski central stalno bezbedi kredit mogucnost svoim kupci od banke s koi ima potpisano ugovor za kreditiranje pod posebnim uslovima

trenutno ima kredit mogucnost od sopstvenu kreditnu liniju a kreditiraju se firme sa min 3-5 godisno pozitivni finasiski balans
...
nadam se da sada sam vec blizu odgovora sa zelja da pomognem i upoznam proizvodzaca pilici pa i drugi farm proizvodzaci i opsto poljoprivrednicke firme

pzdrav do svima


:ppozdrav:
 
dzidzix je napisao(la):
zasto nemogu da umetnem jos slika ? ok ...
holandski central je .............................sa zelja da pomognem i upoznam proizvodzaca pilici pa i drugi farm proizvodzaci i opsto poljoprivrednicke firme
pozdrav do svima
:ppozdrav:

Звонко (dzidzix),
прво, добродошао на Форум, друго, пишем ово ћирилицом да би боље разумео и, треће, правилима форума су предвиђене две обавезе:

а) да је потребно представити се, погледај како то други раде, кликни на: http://poljoinfo.com/index.php?topic=2.0

б) да је забрањено рекламирање док члан форума не припреми и постави најмање 30 пост-ова (због тога ти избрисан последњи део овог пост-а)!!!

ц) Можеш да поставиш више фотографија, кликни на: http://poljoinfo.com/index.php?topic=118.msg255996#msg255996, прочитај пажљиво Упутство и постави нове фотке.

Надам се да смо се разумели. Желим ти успешно пост-овање!!!

:ppozdrav:
 
pozdrav druze! trazim pojilice a video sam da si pominjao neku firmu iz Cacka... Da li bi bio ljubazan da mi das kontakt telefon kako bih se raspitao za cenu i uslove. pozdrav i hvala unapred
 
Nazad
Vrh