Kupovina radničkih pantalona sa logo-om Poljoinfo foruma

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mityoo

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
14 Dec 2008
Poruka
9.415
Lokacija
Ada-Mol
Pokrećemo novu akciju, ovog puta radi se izrada radničkih pantalona sa logom foruma. Pantalone će biti izrađene od kvalitetnog materijala tamno zelene boje, sa sivim detaljima i logom foruma izrađenog u sivoj boij metodom sitoštampe. Cena za jedne pantalone je 1600 dinara.
Kroj će biti kao na slici:


2uo2eki.jpg


Mogu se naručiti sledeći konfekcijski brojevi:

48-50-odgovara za obim struka 80-89cm
52-54-odgovara za obim struka 90-99cm
56-58-odgovara za obim struka 100-109cm
60-62-odgovara za obim struka 110-119cm
64 -odgovara za obim struka 120-130cm

Radićemo sistemom uplate unapred, i slanja brzom poštom o trošku kupca. Nakon uplate, naručioc na PP treba da mi pošalje poruku sa adresom za isporuku i željenom veličinom! Da nebi došlo do zabune, obavezno svi koji uplaćuju da na uplatnicu pored svog imena i prezimena upišu i korisničko ime!
Pravilno ispunjena uplatnica bi trebalo da izgleda ovako:

28jilnl.jpg


Rok za narudžbe je 06.05.2012.
 
Poslednja izmena:
Još jednom da ponovim da ne bude zabune. Ono što je na slici pantalona plavo biće tamno zeleno a ono što je crno biće sivo!
 
Za kad se predviđa isporuka, dali postoji mogućnost kompletiranja tj + jakna, može bez štampe.
 
Nakon uplate, naručioc na PP treba da mi pošalje poruku sa adresom za isporuku i željenom veličinom!

Mityoo je jasno napisao šta i kako.
 
Za kad se predviđa isporuka, dali postoji mogućnost kompletiranja tj + jakna, može bez štampe.
Videću sa krojačem, u principu mislim da nema problema, on pravi i komplet odela, samo treba da pitam za cenu.....
Jbg danas sam hteo, međutim sad sam stigao sa njive, ceo dan sam sejao...
 
Poslednja izmena:
Za konfekcijske veličine je jedino merodavno obim struka! Bar sam takvo objašnjenje dobio od krojača.
 
Cena pantalona sa jaknom BEZ štampe na jakni bi iznosila 3000 dinara. Problem kod štampe na jakni je što bi onda trebalo izraditi posebno sito za sliku na jakni, a samo izrada sita je oko 500 dinara.... Eventualno bi mogla da se odradi štampa na džepu jakne, i onda bi slika bila ista kao na pantalonama... ako vam tako odgovara to može da se odradi...
 
Cena pantalona sa jaknom BEZ štampe na jakni bi iznosila 3000 dinara. Problem kod štampe na jakni je što bi onda trebalo izraditi posebno sito za sliku na jakni, a samo izrada sita je oko 500 dinara.... Eventualno bi mogla da se odradi štampa na džepu jakne, i onda bi slika bila ista kao na pantalonama... ako vam tako odgovara to može da se odradi...
Ok.ja cu uplatiti za jaknu i pantalone,pa nek bude logo na dzepu jakne.
 
@mityo
Ponovi brojeve, veličine jakni kao za pantalone. Verujem da dosta nas ne nosi isti broj jakne i pantalona.
Za kad se planira realizacija?
 
Ja sam juče uplatio za pantalone.Jel će moći da se doplati za jaknu ili da ne komplikujemo?
 
Nick ništa! I ja lično mislim da je praktičnije sa dugmadima, ali proveriću za cipzar....... A za veličine jakne ću kontaktirati krojača, mislim da je tu presudna širina ramena....

@ Fodor moće da doplatiš za jaknu...
 
Da li je definitivno to da nece biti logo-a na jakni, jer bih da uplatim pa da ne bude posle da moze?!
Biće logo na levom džepu jakne, a na leđima ništa..... Ovako je cena jakne 1450 dinara a cena pantalona 1600 pa sve ukupno izađe 3050 dinara.

Konfekcijska veličina jakne se određuje tako što se obim grudi podeli sa dva!
 
Jakna ima dva džepa gore na sisi, na rajsferšlus i dva bočno, bez rajsferšlusa, za ruke... I logo će biti gore na levom džepu!
 
Poslednja izmena:
Gore je sve navedeno šta ima, pa molim pročitajte temu i sve će vam biti jasno! Da se nebi razvodnjavali podaci ova tema je pročišćena i ide pod katanac! Realizacija ide tokom maja mesca, planirano je da šivenje bude gotovo tamo do 20 -25 maja... Zavisi od količine...

---------- Poruka napisana 27-04-12 u 21:50 ---------- Prethodna poruka je 26-04-12 at 21:15 ----------

Molio bih sve članove koji uplaćuju da mi na pp dostave kentakt telefon, to traži kurirska služba prilikom slanja.... Isto važii za članove koji su već uplatili.... Sad sam tek primetio da taj podatak fali!
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh