Objekti za držanje svinja - svinjci

Ljudima nije u cilju zarada na samim svinjama, nego farme su igradjene da na njima ispituju i usavrsavaju svoje premikse i hraniva, pod nihovom kontrolom, i pod kompletnim kontrolom proizvodnje, bez uticaja spoljasnje sredine posto je sve automatizovano. A kad premikse dovedu do maksimuma i osvoje trziste investicija se lako vraca, posto je u izgradnji i nova fabrika pored ovih postojecih, a investicija stoji dosta evrica.
 
Po priči vlasnika Patenta ideja im je da farma bude njihov eksperimentalni centar, gde će razvijati svoje proizvode, na vrhunskoj genetici koja je mislim iz Danske. Za tu varijantu cena prasića je skoro nebitna stvar.
Preduhitri me kolega :ppozdrav:
 
Pre nego sto ih ubacia stavis par lopata go.ana. a hranu baci na beton. Mnogo je vazno da pojilica bude iznad resetki jer tamo kvase i to ce pre vrsiti nuzdu nego po hrani..
 
Pozdrav,jel ima neko sa foruma ko je uradio zadnjih par godina kompletno prasiliste za krmace,msm i na objekat na sve od poda pa do plafona?koliko bi trebao da bude boks za krmace tj.prasiliste,dimenzije?I koja firma vam je uradila
 
Vos system pravi ne znam kakve su ali bolje su u odnosno na zidanje


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sta ce ti polovna,jer na novu opremu dobijes 50% povracaja


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa standardno,pogledaj na sajtu sve ti pise,bzvz je da uzmes polovnu kad ti daju povracaj na novu opremu,ja gledam sad bas za prasiliste da kupim opremu i podignem objekat


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
i meni treba oprema za prasiliste,resetke i grejne ploce,a ukljestenja planiram sam da varim
 
Nazad
Vrh