Strašne mašine !

~Kiki~

Član
Učlanjen(a)
25 Nov 2008
Poruka
2.483
Lokacija
Padej
Australija , i sad mi iz Vojvodine kao velikom žitnicom , možemo li da im pariramo ? :cao:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=anqGtsl29R0&eurl=http://poljoinfo.com/caffe/zabava-smesne-slike-video-i-ostalo/195/&feature=player_embedded[/youtube]
 
ne bojim se ja,hrane ce uvek trebati....bar dok ne pocne 3. sv.rat. :udri: ::lose::


sad tek videh ceo snimak,jebo ih zito kad kroz njega mozes zeca videti,a slama do moga,presuje na 3 duzi jednu balu. ::svaka cast::
 
Dobro je to sve da mi imamo uredjene zakone kao oni nebi onaj Kat sa pretovarnom
radio sam bilo bi njih jos ,neka dodju u nasa zita da vidim moze li se onako prasiti ::namigivanje::
 
stvarno strasne masine, ne verujem da cu nekad voziti tako nesto ::novac::
 
Mi i ne uspijemo puske ocistiti eto rata sve se razjebe pa ti tu budi napredan :udri:
u svakom pogledu nas balkan pusi :zli:
 
Nisam ni znao da postoji onakva prikolica za sakupljanje big bala

Edit by Branko: ubuduće se neće tolerisati psovke.
_________________________________________________Post je spojen: [time]1237146913[/time]_________________________________________________
izvinjavam se poglavico :D :ppozdrav:
 
prvo nama treba dobra komasacija pa tek onda takve masine .i da nam da drzava drzavnu zemju da kupimo na 20god otplate
 
samo nasa drzava zivi od seljaka pa treba malo sacekati za komasaciju i zakup drzavnog zemljista
i ja bi voleo da se napravi komasacija u svakom delu vojvodine pa i kod nas da se malo sredi atar da ostanu samo vece parcele a ne one male od jednog ili 2 kj,ja najvise volim velike parcele preko 2ha posto se najlakse i najbrze obradjuju,pa ako i nas atar malo srede onda mozemo da mislimo na ovakve masinerije :D
 
Mnogo ce vremena proci dok to docekamo kako sada stoje stvari
 
Da puno vremena i znajući naš narod tu će biti velike svađe , tebi bolja, tebi više , tebi bliže , tvoje na kanal , .... :zli:
 
Hteo si da kazes:
Kumu vise, sogoru bolje, prijatelju blize, a tebi slatina jer nisi ni sogor ni kum ni prijatelj! :udri: :udri:
 
cuo sam od covek koji je isao kod brata malo na sever(svedska mislim da je ) da tamo imaju takvu sortu zita da je visoka 10-15cm a vlat je 60% i da rodi kao ludo,tako da ni ovde ne mora znaciti ako nije do pojasa da ne moze ni da rodi lepo...
 
Nazad
Vrh