Sorte jagoda

Verovatno da neko ima, ali ja nisam cuo. A sta ce ti zenga?

Послато са 5045D уз помоћ Тапатока
 
Planiram da zasadim Albu i Roxanu, za moje potrebe.
Nemam baš nikakvo iskustvo.
Tačnije dobijam nekih 500 sadnica, pola jedne, pola druge, na poklon, pa bi mi svaki savet dobro došao. Sadiću ih jednu do druge. Valjda im neće smetati.
 
Planiram da zasadim Albu i Roxanu, za moje potrebe.
Nemam baš nikakvo iskustvo.
Tačnije dobijam nekih 500 sadnica, pola jedne, pola druge, na poklon, pa bi mi svaki savet dobro došao. Sadiću ih jednu do druge. Valjda im neće smetati.
De si Roksanu nasao za sebe.Veoma prinosna,a ukus nikakav.Alba je ok,al bas kad je zrela odlican ukus.Dobro nabacaj stajnjaka po mogucstvu ovcijeg i sadi na nekih 30-40 cm biljku od biljke.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
De si Roksanu nasao za sebe.Veoma prinosna,a ukus nikakav.Alba je ok,al bas kad je zrela odlican ukus.Dobro nabacaj stajnjaka po mogucstvu ovcijeg i sadi na nekih 30-40 cm biljku od biljke.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
Dobio sam na poklon.
Vidim da je Roxana marketinška jagoda, hibridna, ogromnih razmera , pošto se ne bavim prodajom, gledam da uzmem nešto kvalitetno, što ima ukus za jelo, sirup, džem i sl. Čitam da je Zenga Zengana najbolja od svih po tom pitanju. U rasadniku, blizu mene, je prodaju 19din za organsku i 18din za tretiranu, po živici, naravno.
 
Dobio sam na poklon.
Vidim da je Roxana marketinška jagoda, hibridna, ogromnih razmera , pošto se ne bavim prodajom, gledam da uzmem nešto kvalitetno, što ima ukus za jelo, sirup, džem i sl. Čitam da je Zenga Zengana najbolja od svih po tom pitanju. U rasadniku, blizu mene, je prodaju 19din za organsku i 18din za tretiranu, po živici, naravno.
Zenga je najbolja za dzem i slatko,a Alba je dobra za sok.Puna je soka i Alba ima najvise vitamina c i antioksidanasa negde sam citao.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Koju jagodu kupiti i koju preporučuju iskusni Aprica, Dely ili Premy.

Poslato sa LLD-L31 uz pomoć Tapatoka
 
- do 1kg (ja sam imao oko 850g),
- odličnu,
- odlična.

(Mislim da je dobijena ukrštanjem Džoli i Kleri, tako da ima mešavinu njihovih osobina, ukusna je skoro kao Kleri, ali je krupnija i samim tim i daje veću kilažu).
 
- do 1kg (ja sam imao oko 850g),
- odličnu,
- odlična.

(Mislim da je dobijena ukrštanjem Džoli i Kleri, tako da ima mešavinu njihovih osobina, ukusna je skoro kao Kleri, ali je krupnija i samim tim i daje veću kilažu).
Mnogo hvala na odgovoru jer moram sada za jul da kupim 300kom od Agroferticrop jer sam zauzeo parcele graškom a neću se vremenski ugraditi gde sam trebao da kupim još 700kom.

Poslato sa LLD-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh