Seme povrća

vosi je napisao(la):
patai je napisao(la):
Uglavnom sejem Šebu i Gold Cup,ali samo jedno jutro svake godine jer stiže kad peršun ima mrtvu sezonu,ali iskreno razmišljam da sledeće godine ne sejem ista cena je nekoliko godina unazad ::novac::
vidim da se bavite persunom,pa bi vas pitao koju sortu sejete?
Seme sami proizvodimo,inače iz Debeljače smo nabavili to seme,a koja je sorta neznam.Vrlo smo zadovoljni ima lep izged i dobro prolazi na pijaci.
 
Evo jedan predlog za kukuruz secerac:
Hibrid UY 712,ogled izveden u :pIK Bečej,povešina 10 ha,tip zemljišta:černozem,datum setve 10.5 2009,datum berbe:17.8 2009.osnovno đubrenje NPK 5:15:30,300kg/ha,prihrana urea 260kg/ha,slavol na 7-8 lista folijarno,
Prinos:18.504 kg/ha
Svako folijarno prihranjivanje se isplati.
 
covek se zove zoran a firma ARUM e sad bili su smesteni na auto putu negde kod ikarbusa neznam dali su jos tamo ja sam nekad od njih uzimao cuveni kupus "parel" i sangarepu "napoli" inace i danas neprevazidjeni. :cao: :cao:
 
zna li neko da mi preporuci neko dobro seme cvekle?prosle godine sam sejao holandsku neku,nznm tacno ime,i nisam zadovoljan ni malo.pa ako ima neko neka preporuci nesto...hvala u napred
 
alexandart je napisao(la):
zna li neko da mi preporuci neko dobro seme cvekle?prosle godine sam sejao holandsku neku,nznm tacno ime,i nisam zadovoljan ni malo.pa ako ima neko neka preporuci nesto...hvala u napred
Prestige F1 ,Kestrel F1 ovaj zadnji ti je sa kratkom vegetacijom,znaci mozes da sejes posle zita ili jecma
 
Da li neko moze da mi kaze nesto vise o Semenarni iz NS, da li njihova semena mogu u plastenik za profi namenu ili je to ipak hoby bastenska varijanta?!
 
Да ли неко зна где у Новом Саду или у околини Новог Сада има да се купи семе кантариона?
 
Zna li neko gde moze da se nabavi seme japanske (dajkon) rotkve?

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Nazad
Vrh