Okupljanje ovčara u Novom Sadu na poljoprivrednom sajmu 2012 godine

bato87

Član
Učlanjen(a)
23 Dec 2009
Poruka
1.236
Lokacija
Bijeljina, R.Srpska
Iako je ostalo mesec i nesto dana do poljoprivrednog sajma otvoricemo ovu temu da bih se dogovorili i planirali druzenje u NS na sajmu. Pisite kada vam odgovara, kojim danima ste slobodni da bih se sto vise prilagodili i okupili u sto vecem broju.
 
Vidis da se i ovde hvatamo za gusu a tek ono kako se kaze lice u lice(na engleskom):osmeh:
Aj laka vam noc drustvo
 
Takodje mogu doci bilo koji dan.
Stariji neka se dogovore oko termina,ali predlazem da to ne bude za vreme vikenda jel je tada tamo HAOS. :)
 
Mozdda ja budem promoter ukoliko firma bude na sajmu,NEMOJ MOMCI NEKOME DA SLOMIM KICMU(upozorenje-imam bradu,veliku glavu visok 180,tezak 100kg):haha:
 
Samo kazite,ja na sajam idem sigurno,kad odlucite doci cu i ja.bar je meni to blizu.predlazem da dan okupljanja bude cetvrtak tj.dan stocara na novosadskom sajmu,tad je i izlozba nagradjenih grla.sta kazete?
 
Za Mirkana samo promoterke od 25-30godina,pa kad on izvrsi selekciju,mi mladji cemo se zadowoliti drugim krugom,ja prwi biram iz drugog kruga!:)

---------- Poruka napisana u 14:51 ---------- Prethodna poruka je at 14:47 ----------

E sad problem mi je Rajkan(ozenjen,veran zeni),Miladin(naucnik-uci,radi,nema nikad vremena,a owde brzina nije pozeljna),Zemun(njega muci tiha patnja-beli safolk,a i malo mi je prerastao promoterke,ozbiljan je covek).:)
 
Ma dejane i ja sam ozenjen,tako da cu ja iz drugog kruga,na mladjima svet ostaje.Ti prvi ja cu za tobom:osmeh:
 
E jeste se lepo organizovali samo ništa za mene ::sramota:: Hajde vi to lepo raspodelite, proberite, a meni šta ostane, za dobre krmače nema loše meće :)
 
Dobro de svi predlozi kad se pregledaju pa sta odlucimo,imace nesto i za tebe.Vidis da Rajko ne ide u kombinaciju,ostace valda nesto
 
Vala Mirkane,ako Rajkan bude radio prwo kolo,bice dobro ako ti i ja uspemo da podelimo jednu iz drugog kola!:)Znao sam da Urednici ne biraju,oni swe redom!Nego Zema mi je problem,ne znam dal' ga kicma prosla jos od Bozica?:)

---------- Poruka napisana u 18:53 ---------- Prethodna poruka je at 18:49 ----------

E drugowi a znate sta moze da se desi?Da nam ovaj mali,sveze punoletni Sika zvani Romanovac-Povetarac ovrse swe i da mi ostanemo samo na Medjuastalnom asortimanu nekih satri?:)
 
Vala Mirkane,ako Rajkan bude radio prwo kolo,bice dobro ako ti i ja uspemo da podelimo jednu iz drugog kola!:)Znao sam da Urednici ne biraju,oni swe redom!Nego Zema mi je problem,ne znam dal' ga kicma prosla jos od Bozica?:)

---------- Poruka napisana u 18:53 ---------- Prethodna poruka je at 18:49 ----------

E drugowi a znate sta moze da se desi?Da nam ovaj mali,sveze punoletni Sika zvani Romanovac-Povetarac ovrse swe i da mi ostanemo samo na Medjuastalnom asortimanu nekih satri?:)
Nece nece doci cu ja dan pre sike da osmotrim stanje na terenu. A Zema ce se bahtati oko udruzenja nema on vremena vise da razmislja o zdravstvenim problemima.
 
Rajkane,Siku mozda i predupredis,ali braca Miljkovici dolaze jos u sredu,tako da ne znam sta da ti kazem,sem da ce biti dobrih frajera i medj' izlagacima i medj' posetiocima ovcarskog standa,bice cupawo.:)

---------- Poruka napisana u 19:43 ---------- Prethodna poruka je at 19:41 ----------

Zema ce s' BI-KAROM!:):)

---------- Poruka napisana u 19:44 ---------- Prethodna poruka je at 19:43 ----------

...da ih juri po Sajmu!:)
 
:haha: e ova sa BI-KAROM ti je kao Njegoseva,ja reko sta je sa Rajkom,kad ono nije bilo teme za za njega dok se ne pomenuse promoterke:cvetic:,a Sika ako bude skidao fore ala rom nista nece ostati na selom sajmistu
 
Nazad
Vrh