Ko je raspoložen za akciju

Odg: ko je raspoložen za akciju

Gde je okupljanje ? Gde treba da se ide ? U kolko sati ? Objasni to malo :D .
 
Odg: ko je raspoložen za akciju

sutra ponedeljak u 10h raskrsnica u pancevu kod almeksa.jabukanci glogonjci novoseljani pancevci blokiraju put sa mehanizacijom,vladimirovac alibunar uljma dolaze kao podrska bez mehanizacije.dobrodosla je podrska svih sela u okolini zbog masovnosti i da se vidi sta dalje.ovaj teror nad poljoprivredom mora prestati
 
Odg: ko je raspoložen za akciju

Treba da se ode pred skupstinu!Ovako ce najebati ljudi koji nisu krivi za niske cene psenice,i ostalih proizvoda.....Recimo ja sutra krenem negde na put a nemogu da prodem zbog blokada a nisam kriv.....Nemoj pogresno da me shvatite,ali po meni to nije resenje :nono:
 
Odg: ko je raspoložen za akciju

blokada puteva nece podici cenu psenice nikako jer ce samo stvoriti probleme i ta sranja sa policijim i to ,pa moze jos da ispadne da uvezu jeftinije zito a to nam sigurno nece trebati i 9 dinara je nesto ali bolje nego nista ...zita je puno posejano pa ga ima vise nego sto nam treba zato je is otkupna cena mala a kad dogodine niko ne poseje zito cena ce mu skociti i tako redom to ide...od zita nikad nije bilo zarade pa ni sada...
 
Odg: ko je raspoložen za akciju

Treba da se ode pred skupstinu!
Đžaba tije ići pred skupštinu sad su pos(r)lanici na godišnjem i isto se nerviraju ko i mi što pada ova kiša , upropastiće im letovanje :cao:
...zita je puno posejano pa ga ima vise nego sto nam treba zato je is otkupna cena mala a kad dogodine niko ne poseje zito cena ce mu skociti
danas sam gledao zanimljivo razmišljanje čoveka koji kaže ovako : "On žito seje zbog plodoreda i pošto od žita nema zarade samo je u gubitku i nervirase , onće otaviti njivu jedne godine praznu , nema troškova za setvu veštak kombajniranje , oprska je posle glifosalom i sledeće posadi kukuruz " I mogu vam reći pametno ::svaka cast::
 
Odg: ko je raspoložen za akciju

ako ne pokusamo da skrenemo paznju na nas stalno ce nas ignorisati i tretirati kao gradjane 2 reda koji moraju nesto da rade za druge a za njih ako ostane
 
Nazad
Vrh