Ranija setva kukuruza

Jel poceo ko sa setvom. Ja mislim da cu poceti u ponedeljak.
 
u bastu sam ubo sondu na nekih 7-8 cm mozda i vise u zemlju od omronovog digitalnog meraca temperature , danas ceo dan 11.8-12c videcu ujutro kolko je ako bude iznad 9c u subotu krecem sa b08 oni ga i preporucuju vec oko 8-10c
 
Gospodjinci, jutros oko 7 30 8.9c sutra krecemo, pa nek nas onaj odgore malo pogleda ove godine
:ppozdrav:
 
jesam Todore, danas oko 14h 12.7c na nekih 8-9cm neznam dal je to merenje merodavno odnosno tehnika merenja al instrument je 100% tacan sondu bukvalno ubodem na 8-9cm u zelju i to je to, mi sutra pocinjemo. :bravo:
 
danas posejali 13kj, neznam kolko je stepeni bila zemlja ali je bila topa :bravo: :D

03042009003.jpg


P.S. slika specijalno za N.A., MF165
 
Kad svi u setvu onda i ja...lane sam poceo 7.aprila a zemlja bila dosta ladna zjbo sam se malo,sad su odlicni uslovi.
 
veceras je 13.7 sonda je zabodena ceo dan pa kadgod prodjem pogledam ujutro logicno bude najmanja jutros je bilo 9,2c i tokom dana polako raste, oko ponpci sinoc je bilo 11.3c prosek sigurno iznad 9, sa obzirom da gotovo sve meteo sluzbe najavljuju preko 20 dnevne a jutarnje oko 8c mislim da tu nema vise sta da se ceka mi smo popodne posejali prva cetir jutra. Sutra se nastavlja :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh