Cene rezervnih delova i mašina u prodavnicama i vašarima

kada sam imao problem sa ursusom naleteo sam na jednog prodavca koji je jako jako povoljan.
mnogo je povoljniji i od krokusa iz goloboka koji je direktni uvoznik.
primera radi za mog ursusa 1224 dizna u goloboku je 1800din a kod njega ista ta 750 din
jedan sklopi(klip karike hilzna bolcna..)golobok 6400din a kod njega 4500
sigurnosni ventil hidr. cilindra u goloboku 4500 a kod njega 2000
ko ima ursusa-zetora zna šta pričam.

http://www.poljoberza.net/DetaljiOglasa.aspx?id=44adad7c-5c25-4246-b616-8bcf8dbcddda
 
ocemo pricati o komsija ma ili cenam a bez uvrede :cao: :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1264353421[/time]
_________________________________________________
vodene pumpe imt pobeda tesanj u sapcu u radnji
539=2300 din
560=2620 din
577=6100 din
zmaj 142=6350 din
turske voda
539 = 1450 din
560 = 1620 din
142 = 2700 din
ac pumapa turska 539 = 950 din
kombajn 950 din
torpedo = 900 din
 
Mozda sam postavio pitanje u pogresnoj temi....potrebni su mi zubcanici na razvodu i lanac za IMT 533!Zna li neko gde se moze nabaviti nesto kvalitetnije?
 
Evo ja iz neba pa u rebra ! Znam da nisam ubo temu ali mi je ova najslicnija . Naime imam ponudu da kupim traktor na kilo ( ali bukvalno) naravno bez papira. Sam traktor je u ok stanju, fale samo neke sitnice. Mene zanima sledece : Kako mogu da ga registrujem ! Da li mogu da ga prijavim uz dva svedoka ili kao da sam ga sam sklopio (kupovao deo po deo i skopio ). Da li je neko imao tu situaciju ili zna sta bih mogao uraditi.
 
tutun je napisao(la):
Evo ja iz neba pa u rebra ! Znam da nisam ubo temu ali mi je ova najslicnija . Naime imam ponudu da kupim traktor na kilo ( ali bukvalno) naravno bez papira. Sam traktor je u ok stanju, fale samo neke sitnice. Mene zanima sledece : Kako mogu da ga registrujem ! Da li mogu da ga prijavim uz dva svedoka ili kao da sam ga sam sklopio (kupovao deo po deo i skopio ). Da li je neko imao tu situaciju ili zna sta bih mogao uraditi.

Ovo ti je odgovarajuća tema, http://poljoinfo.com/traktori/kako-prevesti-traktor!/ Teško može takav da se registruje.
 
Cene delova za traktore i poljoprivredne masine,dosta su povoljne u Juselu u Sapcu.Kvalitet je kao svugde,pa kad je vec tako,vazno je da se ustedi ::novac::
 
pozdrav za sve clanove foruma.da li neko zna cijenu mjenjaca za imt542 stari tip polovnog i novog
 
Nazad
Vrh